Wpis z mikrobloga

Vital Heynen ma jaja ze stali, nie patrzy na nikogo, ta pewność siebie stwierdza że będą gotowi na ten jeden mecz wielu wątpi eksperci Polsatu itd, nędzny Kadziewicz krytykuje jego metody, wybory, a on ma to gdzieś, wie że jest najlepszy. Mam nadzieję że Vital+Polska to będzie era jak Brazylia za czasów Rezende, czego sobie i państwu życzę:) z fartem mordy #siatkowka
  • 8
@wojuturek: A to Heynen nie planuje już odejść po 2020? Szanuje trenera bardzo, uwielbiam jego podejście do taktyki i strategii, bo patrzy na grę również poza boiskiem, wiec nie odbierajcie tego jako szyderczego pytania. W którymś gdzieś wywiadzie słyszałem jak mówił ze po igrzyskach chce robić coś innego, może klub, wiec ery Heynena poza tą obecna raczej nie będzie, a szkoda.
@OvIce: Ja to odebrałem inaczej: po zdobyciu złota IO będzie miał "komplet" o którym marzy i będzie musiał poszukać nowych celów, ale raczej nadal w kontekście kadry.
@neo_1995: @wojuturek: jestem laikiem. jeśli tak mówicie, to może tak będzie. byłoby wspaniale gdyby jeszcze został z nami, ale też wspominał o czymś, że widziałby w końcu polskiego trenera z naszą reprezentacją.