Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ej mam taki pomysł, może głupi, może mondry nie wiem, pewnie lewacki i skrajnie totalnie radykalny.

Co by było jakby tak o sprawy aborcji pytać na przykład nie wiem, eeeee kobiety w wieku 15-45 i lekarzy ginekologów czy specjalistów od opieki okołoporodowej, albo też psychologów.

Tak mi wpadło do głowy bo ostatnio w TVN pytali o zdanie Terlikowskiego i jakiegoś księdza, nie żebym podważał ich zdolność do rodzenia, ale no, jednak WYDAJE MI SIĘ że żaden z nich nie będzie nigdy rodził dziecka.

Tak pytam, wiem że to pytanie skrajnie lewackie i przepraszam za to wszystkich centrystów chcących dialogu, nici porozumienia i nowego kompro... konsensusu.

Pic rel jakieś dwa randomy.

#bekazprawakow #protest #strajkkobiet #neuropa #4konserwy #polska
    pokaż całość

odpowiedzi (90)

Jak pokazałem listę części w InterCarsie, które muszę kupić to mnie od razu z prezesem na grę w golfa umówili.

#prestizowygruz

odpowiedzi (70)

Mirki i Mirabelki, jedziemy z kolejnym poleceniem i #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Partytura - tym razem coś dla miłośników gier imprezowych. Jeśli nie wiecie, co kupić komuś, kto planszówki wyciąga najczęściej na domówce i brakuje mu już nowych tytułów w które można zagrać w więcej niż 6 osób, polecamy tę grę!

Wystarczy, że:
    1. Zostawicie plusa
    2. My jutro wyłonimy jednego zwycięzcę, do którego powędruje gra Partytura

Zwycięzcę zawołamy w komentarzu pod tym wpisem.

#grybezpradu #gryplanszowe #grybezpradu
    pokaż całość

odpowiedzi (10)