Wpis z mikrobloga

@Spajkodron3000: gratuluję oby więcej takich ludzi jak ty, szanuję mocno mirabelko, sam jak coś znajduje i da się odnaleźć właściciela to też staram się oddać, raz tak z kolegami znaleźliśmy portfel kasa jakaś tam była dowodzik też więc i adres pojechaliśmy otworzyła jakaś baba wyrwała z ręki bez dzień dobry ani dziękuję i zamknęła nam drzwi przed nosem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Spajkodron3000: kilka miesięcy temu 2 facetów stało pod bankomatem, coś tam pogadali, machnęli ręką i poszli, w kolejce za nimi stała moja mama. Po podejściu do okna z bankomatu zaczęły wyjeżdżać pieniądze, dużo, nawet bardzo. Mama doliczyła się jakichś 6 tysięcy. Okazało się, że furgon był załadowany chłopakami z Ukrainy, którzy mieli dostać zaliczki za robotę. Finał historii taki, że kasa trafiła do właściciela, a mama została tylko ze "spasiba".
@Spajkodron3000 jak ci powiedziała, że zarabia 5/h i ty w to wierzysz to są 2 opcje. Albo Ty jesteś głupia jak but i w to wierzysz xD albo ona jest jeszcze głupsza od buta i to 5 PLN to aż za dużo dla niej skoro daje się tak dymac. Moi rodzice mają sporo warzyw, zatrudniają kilka osób, Polaków, ukrow itp nie ma szans płacić mniej niż 10. Często jeżdżę z towarem na
@Spajkodron3000 kiedys odniosłam jakiemus czlowiekowi portfel z kartami bankomatowymi i dokumentami (prawojazdy i dowow osobisty) a typ zaczal mnie wyzywac ze mu ukradlam 20 zl z portfela... pieniadze pewnie wzial ktos inny i wywalil dokumenty ale niestety p0lak i tak obwinil mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)