•  

  Mogę też w każdej chwili sprzedać całość wkład plus zysk za 1889 zł co w lokacie jest nie do pomyślenia :)

  @Amelcio: U bukmachera możesz więcej zarobić - chcesz kupić dobry i pewny system? Zarobisz 10 razy tyle. ᕦ(òóˇ)ᕤ

  A, kufa, poważniej... Momentami jak widzę takich ludzi i takie "projekty" to naprawdę strasznie żałuję że kryptowaluty to ciągle taka dżungla w której byle kto może się kreować na wizjonera i geniusza. I naciągać ludzi, krzywdzić nieświadomych.

  Powinieneś już być dawno przesłuchiwany przez policję i prokuratora. Masz tyle szczęścia że ciągle ci wolno swoją głupotę upubliczniać, bo polskie prawo nie nadąża.

  Tyle że to nic nie zmienia - jesteś kim jesteś. Naiwniakiem który szkodzi słabszym.

  #bitcoin #oszukujo #takaprawda #kryptowaluty #finanse #prawo

  źródło: amel.png

  •  

   @motaboy: nie zły z Ciebie debil. Wyrażam własne zdanie pajacu. A Ty jak piszesz że Bitcoin jest zajebisty to kim jesteś? Priste- pajacem który naciąga ludzi na Bitcoin. Wszystko co pisze i robię jest zgodne z prawem. Bo w tekstach zjebie genetyczny pisze o danej kryptowalucie ,nikomu nienakazuje kupna. I zawsze podaje że moje wpisy nie sa poradami i westycyjnymi
   Ale Ty jesteś zbyt tempy by zrozumieć to że to Ty i holderzy Bitcoin a jesteście naciągaczami na scam bitcoin

  •  

   Wszystko co pisze i robię jest zgodne z prawem.

   @Amelcio: Nie twierdzę że nie jest - podkreśliłem nawet, że masz tyle szczęścia, że ciągle jest po polskie prawo nie nadąża.

   A Ty jak piszesz że Bitcoin jest zajebisty to kim jesteś?

   Nie piszę tak. Mam to w nosie czym jest. Uważam że jest póki co instrumentem spekulacyjnym wysokiego ryzyka na którym można sporo zarobić i sporo stracić.

   Bo w tekstach zjebie genetyczny

   Radzę ci jednak uważać, ściągnąć wodze i przymknąć jadaczkę. Generalnie jeśli mnie mocno wku^wisz, to nie będę się patyczkował, tylko napuszczę na ciebie dla czystej przyjemności świadomości że zrobię ci koło dupy - prawników. Z jednym współpracuje na bieżąco w innych sprawach i zrobi mi taką przysługę, a gdyby nie chciał to spróbuję skorzystać z ubezpieczenie od ochorny prawnej.

   pisze o danej kryptowalucie ,nikomu nienakazuje kupna.

   To nie jest kryptowaluta, tylko TAZON, albo inne kamyczki do dziecinnej zabawy w sklep.

   Ale Ty jesteś zbyt tempy

   Oczekiwałym przeprosin, ale w sumie przeprosiny od analfabety mogłby mnie jeszcze bardziej rozśmieszyć. Wracaj polerować glacę - jak ją dostatecznie ogrzejesz, może coś w końcu zaiskrzy. Bzzt, bzzt.

  •  

   @motaboy: masakra. Już się boje Twoich prawników :). Może Ty chłopie Ochlon bo wszystko co piszesz to brednie. Taki ból dupy że straciłeś w banku zamiast zarobić w kryptowalutach. Ja człowieczku kupowałem .btc po 480zl. Ty masz taki zapłon że kupiłeś po 40tys złotych. Kto tu potrzebuje polerki? No raczej nie ja

   +: sowa705
  •  

   @motaboy: Ale co, sugerujesz, że teloscoin to zwykły wałek? Niemożliwe

   +: Dantte
  •  

   Taki ból dupy że straciłeś w banku zamiast zarobić w kryptowalutach.

   @Amelcio: To już tylko twoje projekcje - nie wiem na czym budowane.

   Ja człowieczku kupowałem .btc po 480zl. Ty masz taki zapłon że kupiłeś po 40tys złotych.

   A to dziecinne przechwałki w stylu "mój tatuś ma większy samochód".

   W sumie pasuje do ciebie.

   Koniec. Co miałem napisać to napisałem. Generalnie i tak na ten twój scam połapią się głównie dzieci, więc straty jakieś dramatyczne nie będą - raczej nauczka.

  •  

   @fervi: Przecież za Teloscoin kupisz truskawki, to nie może być wałek

  •  

   @motaboy: tryb nocny na wypoku, bo razisz po oczach. Na początku może się wydać dziwny, ale po chwili się przyzwyczajasz a później nie możesz znieść dziennego.

   Ja generalnie mam wszystko w nocnym. Wszystkie przeglądarki, youtube, Twitter, wszystko co się da. Nawet android zyskał ten motyw w całym systemie.

   Ekran emituje własne światło. Biały kolor razi. Na epapierze, lub zwykłym papierze, białe tło i czarna czcionka są lepsze. Na wyświetlaczu emitującym światło, a nie odbijającym je, ciemne tło i biała czcionka są o wiele lepsze.

   Wszystkie serwisy powinny to mieć, na szczęście jest to coraz popularniejsze.

   +: kml86
  •  

   @motaboy: tzn nie sądzę że dzieckiem jest inwestor - który skontaktował się ze mną i chce zakupić 1mln teloscoin. Dodam że jest to inwestor który włożył już kryptowaluty koło 200tys zł. Dodam też że on nie ma czasu na fora, wykopy discordy itd, bo jak twierdzi nie ma na to czasu. Mówiłem mu i tym tagu to zapytał co to jest wykop.pl :)

   Ale co ważne jest to inwestor poważny, zna ryzyko i wie że każda decyzja jest jego decyzją. Jest w tym momencie zainteresowany teloscoin. Ja ze swojej strony pomogę mu np przy instalacji masternode. A to czy on kupi teloscoin za 1000zł czy za 50tys zł. To jest jego decyzja jego sprawa.

   Od mnie otrzymał informację że wyrażam tylko własną opinię co do tej monety. I nie może to stanowić podstawy do inwestycji i nie jest poradą inwestycyjną. Co myslę nawet przedszkolak zrozumie.

  •  

   inwestor - który skontaktował się ze mną i chce zakupić 1mln teloscoin. Dodam że jest to inwestor który włożył już kryptowaluty koło 200tys zł.

   @Amelcio: Nawet zarzutki masz topornie żenujące. Żenujące właśnie. Mnie by było wstyd wypisywać takie głupoty. Mam wrażenie że ty albo nie dojrzałeś, albo już zdziecinniałeś.

   Bo albo uwiarygadniasz w ten sposób swój projekt jeśli możesz i potrafisz to udowodnić (ot, np. dokładnie tak, jak ze współpracą z dużą i znaną firmą chwalą się mniejsze firmy).

   Albo, kufa, MILCZYSZ. W przeciwnym wypadku jesteś żenująco dziecinnym naiwniakiem lub oszustem.

   Proszę mi w tej chwili udowodnić że masz takiego "inwestora", bo jeśli udowodnić tego nie potrafisz, to właśnie posługujesz się kłamstwami i bajkopisarstwem w naganianiu na absurdalny projekt który jest bliżej piramidy finansowej nawet niż hazardu.

   To ten "inwestor" którego banki nienawidzą, bo znalazł sposób?

  •  

   @motaboy: Jak ktoś daje się naciągnąć na kupowanie jakichś shitcoinów od kłamiących frajerów w 2019 to już jego problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @motaboy: przeciez ta historia o inwestorze byla juz kilka razy, tylko nazwa shitcoina sie zmienia xDDDD

  •  

   @motaboy: niestety tak jak mówiłem. I formacja jest poufna. I tak jak mówiłem inwestor ten jest zainteresowany 1 mln teloscoin. Ale jeszcze się zastanawia. 1 mln teloscoin to mała liczba do kupienia za 0.85 być. Do wydania ma koło 4 btc. Niemniej jednak nigdy nieujawnie kiedy i czy w ogóle kupi. Ewentualnie mogę napisać gdy już będzie po za kupię. To jego decyzja niemoja
   Jako.ze to.osoba prywatną nigdy nieujawnie danych osobowych tej osoby.

  •  

   niestety tak jak mówiłem. I formacja jest poufna.

   @Amelcio: Nie. Już nie jest poufna. Gdyby to była prawda, to conajmniej dziecinnie i nieodpowiedzialnie dzielisz się nią na publicznym forum. DZIECINNIE I NIEODPOWIEDZIALNIE. A TWIERDZĘ ŻE KŁAMIESZ. Moje słowo przeciwko twojemu.

   Tak, finanse lubią ciszę i anonimowość - najwidoczniej nie twoje. Twoi "inwestorzy" lubią być przytaczani na gówno-portalu ze śmiesznymi obrazkami.

   Na rynkach finansowych mówi się o tym że ktoś w coś zainwestował - tak. Ale tylko wtedy, kiedy się ujawnia kto, w co i w jakiej wysokości. Bo pierdolety o tym że "mam inwestora" są po prostu totalnie niewiarygodne i żałosne a z naganiacza robią kłamcę.

   JESTEŚ KŁAMCĄ. KŁAMIESZ. Dotarło? Udowodnij mi teraz że się mylę, żebym mógł się pokajać i cię przeprosić.

   Amelcio to kłamca. Jeśli mi podasz swoje imię i nazwisko, to mogę to publicznie powtórzyć pisząc "Janusz Naiwniak to kłamca" i się podpisać.

  •  

   @motaboy: to nic nie da, też miałem okres prób odnalezienia w nim chociaż cienia dojrzałego odpowiedzialnego człowieka. Niestety, lata lecą a z nim co raz gorzej. Traktuj go jak chorego, mnie to pomogło :C.

  •  

   @blacktyg3r: Tak sobie teraz pomyślałem że jeśli mu za miesiąc napiszę mailem że chcę "zainwestować" w te jego tazosy 50kPLN to ja się mogę stać tym "tajemniczym inwestorem" kochającym prywatność. ( ಠ_ಠ)

  •  

   @motaboy: za miesiac juz nie bedzie w co inwestowac

   @Amelcio: wdech wydech, skad w tobie tyle jadu

Gorące dyskusje ostatnie 12h