Wpis z mikrobloga

@Avil a to przepraszam, miałem RN4 4/64 Gold, świetny telefon. Niestety #!$%@?łem ekran w drobny mak jadąc na rowerze. XD Czasem wzdycham, bo skurczybyk miał lepszy czytnik linii papilarnych, niż mój obecny Mix2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WilczyApetyt: Ja mam 3/32 Gold (Snap 625). Cudowny telefon, a sam SoC jest tak dobrze wspierany, że mogę liczyć na Androida Q. A z tym czytnikiem to racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Avil ja 2 lata temu wyrwałem na Ali w Black friday. 750 z DHLem i podatkiem mnie wyszło w sumie, także również świetny deal, bo jak pisałem 4/64. Dotarł w niecałe 2 tygodnie. SoC ekstra, od groma custom romow, niestety z MIUI 11 musisz się pożegnać koleżanko. ¯_(ツ)_/¯
@Avil no widzisz, ja osobiście polubiłem MIUI i prócz latek bezpieczeństwa, nie spieszy mi się z numerkiem Androida, szczególnie w początkowych fazach, bo bywa dziurawy jak ser szwajcarski. Kiedyś owszem, bawiłem się w custom romy, bo faktycznie poprawiały wydajność w np. takiej Xperii x8. Wszystkie modyfikacje jakie potrzebuję, mogę teraz wykonać mniej lub bardziej natywnie w MIUI, więc nie widzę potrzeby zmiany. Testowałem różne romy i jakoś zawsze wracałem do stockowego softu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WilczyApetyt: Ja mam ROM, który własnoręcznie przeportowałam z Google Pixel 3. Cudownie się synchronizuje z Chrome i moim starym Chromebookiem, więc polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam problemu z niestabilnym nowym Androidem, wszystko testuję w czasie wolnym, ewentualnie poprawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)