Wpis z mikrobloga

2 lata temu poszłam do fryzjera ze zdjeciem z lewej strony, wyszłam tak jak po prawej xDDDD


@Shyvana: a to jest roznica?????(poza kolorem)
ehhhh serio rozowe mysla ze niebieskie widza w tym roznice?
tylko sie nie unos - nie hejtuje...skoro Ty widzisz i chcialas zmienic to ok masz prawo ale IMHO (i pewnie nie tylko w mojej opinii) why???
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: przecież głównie na farbowanie szlam xD wiec skoro jest roznica w kolorze no to chyba cos bardzo nie poszlo, nie sadzisz? XD
Chcialam sombre z chlodnym blondem, wyszlam z żółtymi wlosami w rude refleksy
Kwestia stylizacji ( ktora tez jest beznadziejna btw) jest drugorzedna bo wiadomo ze po myciu uloze jak chce
@Shyvana To jeszcze nic. Ja chciałam białe, a wróciłam z żółtymi. Po następnej wizycie wróciłam z nadal żółtymi włosami na długości + z niebieskimi odrostami + ze zniszczoną rozjaśniaczem bluzką xD myślałam, że się popłaczę, tym bardziej, że tyle kasy mi na to poszło, że szkoda gadać xD
Kwestia stylizacji ( ktora tez jest beznadziejna btw) jest drugorzedna bo wiadomo ze po myciu uloze jak chce


@Shyvana: aha wiadomo... no ok skoro tak twierdzisz :)
nie no ok jesli chodzilo o kolor to zgoda ze to nie to samo (nawet jako niebieski to widze, coprawda nie widze roznicy pomiedzy butelkowa zielenia a ciemnozielonym ale tutaj widac)
myslalem ze chodzilo o roznice w "pofalowaniu" to sie zdziwilem :)

"przecież głównie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: twój blad poznawczy polega na tym, ze zadna rozowa nie idzie do fryzjera zeby jej pofalowal wlosy jak na zdjeciu po lewej bo to 5min roboty w domu ;p

(Nie liczac jakichs fryzur weselnych itd ale no wtedy tez wyglada to bardziej pro)
twój blad poznawczy polega na tym, ze zadna rozowa nie idzie do fryzjera zeby jej pofalowal wlosy jak na zdjeciu po lewej bo to 5min roboty w domu ;p


@Shyvana: ok dzieki za uswiadomienie :) ostatnio zona od kumpla kupowala jakas taka elektryczna szczotka do wlosow..... hmmmm nie pojmuje jak mozna na urlop wozic prostownice i lokowke (jedno jest zaprzeczeniem drugiego) a ta jeszcze wyskakuje z elektryczna szczotka do wlosow -
a moze ona chciała sama dla siebie czuć sie dobrze i mieć konkretny kolor, a nie bo "niebiescy"?


@agaja: zostalo juz ustalone wczesniej....moja pomylka....myslalem ze chodzi o "pofalowanie" a nie o kolor bo roznice w kolorze to nawet ja widze

BTW czytasz co sie wczesniej pisze?? napisalem cos takiego:
"tylko sie nie unos - nie hejtuje...skoro Ty widzisz i chcialas zmienic to ok masz prawo ale IMHO (i pewnie nie tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: szczotka wygladzajaca jest bardzo spoko - pomaga jak sie ma puszace włosy, sa wtedy wygladzone, nie elekteyzuja sie i lepiej sie układają. Zwlaszcza jak ktos ma krecone to efekt lokow sie minimalizuje to jakby delikatnych fal

A zabieranie prostownicy i lokówki - co w tym dziwnego ¯\_(ツ)_/¯ jednego dnia wyprostuje, drugiego zakreci. Nie używa ich przecież jednoczesnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Justa136: nie wyglada tragicznie na tym zdjeciu :D cos jak jasny blond z artystycznymi szarymi odrostami xD

Ale fakt, bialy to nie jest xD

Nie balas się tak bardzo rozjasniac wlosow az do bieli ze się poniszcza? Ja bym sie cykala xD
A zabieranie prostownicy i lokówki - co w tym dziwnego ¯_(ツ)_/¯ jednego dnia wyprostuje, drugiego zakreci.


@Shyvana: :))))
ok siem cieszem ze nie mam takich problemow...:)))
na wypoku sie czlowiek uczy caly czas...nie wiedzialem ze do fryzjera idzie sie ze zdjeciem :)
moze dlatego ze od jakis 20 lat nie chodze do fryzjera :DDD
@Shyvana Przy obu rozjaśnianiach stosowałam olaplex no i strasznie mi się znudził naturalny brązowy. Poza tym bardzo dbam o włosy wiec też nie są w najgorszej kondycji. Ale jeśli teraz nadal nie wyjdzie biały to farbuję na brązowo i już koniec z rozjasnianiem xD