•  

#ojkofobia #wykop #humorobrazkowy #polska #polak #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #bekazpodludzi #bekazlewactwa

Wykopki, jak ma was ktokolwiek szanować, jeśli wy nie potraficie szanować samych siebie? Każdego dnia, w gorących, na głównej ten sam festiwal obrażania, wyśmiewania, gnojenia jakiegokolwiek przejawu Polskości. Cokolwiek niekorzystnego o Polsce zostanie napisane to wręcz klaskacie się wzajemnie penisami po czołach żeby zjebać Polskę jak najmocniej. Cokolwiek dobrego zostanie napisane o Polsce to zaraz jest jakiś problem.

Polska wygrała mistrzostwa świata w siatkówce:

kurwa wypierdalać, sport którego nikt nie ogląda poza polaczkami

Polska drużyna wygrywa konkurs w skokach narciarskich:

hehe polaczki sie cieszo bo bolzga wygrała coś w sporcie którego nikt nie ogląda

Polscy naukowcy wynaleźli coś innowacyjnego:

Przecież polacy to debile, oczywiste że to pomysł ukradziony niemcom

Ktoś wstawia zagraniczny art. chwalący coś w Polsce

hehe niech przyjadą do polski, zobaczą ten chlew obsrany gównem

Polskie studio CD Projekt Red wydaje gry uważane powszechnie za jedne z najlepszych w historii:

hehe polaczki cebulaczki się cieszo i brandzlujo sami do siebie

Ktoś pisze że jakaś potrawa z kuchni innej niż polska mu nie smakuje

możecie polać polaczkowi Don Perignon.txt

Jakakolwiek pozytywna wzmianka o polskiej historii

hehe polska taka mocna HUSARRRRRIA hehe nie zesrajcie sie polaczki

Jakakolwiek pozytywna wzmianka o Polsce w zagranicznych mediach

pod publiczke piszą a polaczki jak zwykle się cieszą

Co jest z wami? Jak tak bardzo nienawidzicie Polski to wypierdolcie stąd jeszcze dziś i polerujcie berło niemcomi/francuzowi/komukolwiek chcecie. Smutne info dla was: Polakami będziecie zawsze. Gdybyście w czasie pisania takich rzeczy o Polsce zrobili cokolwiek by uczynić ją lepszym krajem (chociażby poprzez bycie dobrym obywatelem) to nie mielibyście o czym pisać.

Nie mówię o rzeczowej krytyce. Wiem że Polska ma spore problemy polityczne, gospodarcze, rozbujany socjal, niskie zarobki i niedofinansowane instytucje publiczne w tym służbę zdrowia, szkolnictwo itd. Krytyka jest potrzebna i zasadna, kluczowa w dojrzałym społeczeństwie. Obrażanie wszystkiego co polskie się do tej krytyki nie zalicza. Nie jestem fanem PISu, PO, SLD, PSL i żadnej innej popularnej opcji politycznej gdyby ktoś miał wątpliwości i uważam że Polsce potrzebne są ogromne zmiany w systemie prawnym, podatkowym, socjalnym i gospodarczym.

Dla potwierdzenia kilka screenów. To nie cherry-picking, nie siedziałem na tagach i nie szukałem specjalnie. Wszystko zaczerpnięte z gorących i z głównej, ostatnie kilka tygodni, wiele "słabszych" materiałów po prostu pomijałem. Smuci mnie przyklask dla tego typu treści, chociaż czasami (szczególnie na głównej gdzie są minusy) wypowiedzi takie są skutecznie punktowane.

źródło: ojkofobiaa.png 18+

•  

@neo_1995 "polskość to nienormalość" D. Thusk

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

Ktoś pisze że jakaś potrawa z kuchni innej niż polska mu nie smakuje

możecie polać polaczkowi Don Perignon.txt

@neo_1995: 2k18, ludzie dalej nabierają się na pasty

•  

@tankowiec_lotus: Przecież wiem że to pasta, co to zmienia?

•  

@neo_1995: to raczej nie wykopki a konkretna podgrupa, która ma takie tendencje.

•  

Bo na wykopie jakis czas temu sie pojawiły bandy lewackich uzytkownikow, ktorzy sa antypolakami i probuja wszedzie udawodnic, ze Polska to gówno i wszystkie sukcesy Polski sa nieistotne. Takie maja zadanie do realizacji.

Z sukcesów własnego kraju każdy normalny czlowiek sie cieszy i jest dumny...poza ta wspomniana wczesniej grupa.

•  

@neo_1995: Już nawet z własnego kraju czy narodu nie można pośmieszkować, bo polaczek ma ból dupska. Wyjmij kija z dupy, to jest portal ze śmiesznymi obrazkami

•  

@neo_1995 tl;dr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@neo_1995: To są jacyś podludzie nie pamiętający, że sami są Polakami. Zasłaniają się Testovironem, który sam powiedział, że to obrażanie Polaków to satyra i byłby hipokrytą gdyby tak myślał, bo przecież sam jest Polakiem. Wychwalają zachód jaki to wspaniały, a najdalej gdzie byli to spożywczak na rogu osiedla.

•  

@KierownikMietek: ja bylem w kilkudziesieciu krajach na kilku kontynentach. Moge napisac co mysle o polaczkach? Najbardziej lubie tych, uzywajacych slowa "ojkofobia". Wypowiadaja je z takim namaszczeniem, jak zaklecie przeciw zlym lewakom :) To takie tajemnicze i mocne :)

•  

3+ na zachete, bo jednak naklikałeś się. Nietrafione przyczyny, brak odniesien lub zrozumienia historii, ujednolicanie wypowiedzi satyrycznych z opiniami, w koncu powod dla ktorego powstal ten wpis. Emocje. Autor nei jest obiektywny, okresla i narzuca sposob prowadzenia retoryki. Tekst ma charakter opiniotwórczy. To częsty problem wynikły ze sposobu kształcenia, przedstawiania historii, wyniosłości nieznaczących wydarzen aby nabrały charakteru apoteozy narodu.
      Przy okazji dzielenie innych narodow na lepsze i gorsze, wedlug wlasnej błędnej oceny.

Niestety młody badacz błędnie ocenia już fundamenty, przyczyny zachowań, a reszta to luzne domysły mające poprawić mu dysonans.

•  

@neo_1995: Przecież to jakieś dzieciaki, alternatywki i malkontenci, którzy powtarzają frazesy, żeby wyładować swoje frustracje, nie mający szacunku do niczego włączając w to siebie. Dajesz ich na czarną i z głowy, a najlepiej jakby ich nicki w ogóle nie pojawiały się na wykopie i ubolewam, że nie ma tutaj takiej opcji.

•  

@neo_1995: No nie wiem, może to wynika z faktu, że młodsze pokolenia kojarzy swój kraj z mentalnością i wyzyskiem Januszów? Z wyborami zakompleksionej polskiej patologii i emerytów, którzy decydują w sposób egoistyczny o ich życiu głosując na rozdawnicze partie? Może też dlatego, że jest ogólny trend spuszczania się nad każdym, kto powiedział coś dobrego o Polsce, a za razem psioczenie na każdy inny kraj - leczeni swoich kompleksów? O tych polskich naukowcach dostających dotacje i wynajdujących hiper mega lek na raka, o których nie słyszy się po tygodniu? W dodatku kolejny raz słyszę o tym magicznym plemieniu wykopków, co na każde pytanie ma tę samą odpowiedz i jest w gruncie rzeczy? Jednym człowiekiem?

•  

@Krueger1: jesteś pięknym przykładem osoby leniwej intelektualnie, którą łatwo manipulować. Zorientuj się co dokładniej powiedział Tusk, zanim zaczniesz powtarzać wtłoczoną ci narrację bezrefleksyjnie niczym wioskowy głupek.

+: stjimmy
    •  

@Kaijot oczywiście herr polak. Donald thusk "krulem" europy a Gdańsk tylko wolny

•  

@neo_1995: O kurde ja jestem na screenie XD

•  

@neo_1995: Bycie Polakiem to żaden powód do dumy. Skąd w was ten zachwyt nad pełnym nienawiści narodem? Skąd w was ta misja bycia najlepszymi gdy zewsząd w kraju widać przejawy patologii? Co to za powód do dumy gdy w Polsce zmyślona historia sprawia że niektórzy ludzie maja lepsze prawa od innych.

•  

@neo_1995: mniej więcej mam podobne odczucia - jakąś autonienawiść zauważam już od jakiegoś czasu na wykopie.

•  

@neo_1995: bo tutaj pracują agendy dziennikarskie pewnych polityków i działaczy społecznych ot cała prawda

•  

@neo_1995: piona - masz duzo racji. kiedys czytalem ze to wplyw trolli zza granicy. nie wiem na ile to prawdy - ale pasuje w ciul...
      Tego pierdolenia na Polske nie da sie sluchac. A najlepiej, ze najglosniej pierdola Ci co za granica to raz na wakacje byli i widzieli ze tam to jest lepiej bo bogaciej. A to, ze Polska jest za tamtymi krajami ze wzgledu na taka a nie inna historie, i ze teraz mamy zajebista koniunkture i mozna naprawde fajnie zyc w tym SWOIM KRAJU, to chuj - kazdy patrzy jak na debila. Szkoda. Ale i tak bede proPolski i bede zawsze wdawac sie w dyskusje z takimi ludzmi zeby uswiadamiac.

•  

@Thunderbird88: @neo_1995: generalnie przejrzyjcie sobie gorące. Pojechałem na kilka dni nad jezioro, wracam, a tu zalew lewackiego pierdolenia jak to generalnie jesteśmy polacy spierdoleni.

Jak im tak bardzo źle, to nikt ich tutaj nie trzyma, mogą wyjechać.

•  

@neo_1995: na wykopie (jak i w sieci ogólnie) jest multum ruskich trolli, które piszą te obraźliwe teksty za hajs, trzeba sobie tylko to uświadomić, że taki proceder istnieje. Czy wśród znajomych masz taką samą skalę ojkofobii jak na wykopie? No założę się, że nie. To jest internet chopie, trzeba o tym pamiętać.

•  

@Dolan: @Bintang: fajnie ze sie poklepujecie po plecach, nie liczac sie z innymi opiniami, ale dla mnie kreujecie wlasne wnioski na podstawie obserwacji.
      Jeszcze raz pisze, ze powielacie przekaz i probujecie z nim walczyc przez co sie rozpowszechnia. Dlatego stajecie sie ruskimi trolami w przebraniu, nieswiadomi. Chociaż osoby opłacane najgłosniej walczą, czym wydaje im sie, ze zacieraja swoj prawdziwy zamiar. Wiec moze robicie to specjalnie?

Logika: Gdy ktoś cie atakuje w sposób, z którym się nie zgadzasz np obrażliwy, kłamliwy- to efektem jest ze przyznajesz sie do bzdur czy tym bardziej sprzeciwiasz sie głupotom? Sposobem na rozbicie jedności nie jest podważanie narodowosci.
      Jezeli takie trole dzialaja z nadania partyjnego to maja za cel utrzymania w ocenie opinii publicznej trwałego poroznienia narodowego i przypominania o stereotypów.

Tylko jaki jest tego cel? Być może wzbudzanie agresji i niezadowolenia. Na kim te agresja zostanie wyładowana? Na rządzących. Schemat jest ten sam od stuleci. Domyslam sie, ze paraliż władzy albo rewolucja. Rewolucja kojarzy się ze zmianą na lepsze. Tak jest przedstawiana. Jest odwrotnie. Przykład - Kolonko ze swoją rewolucją zgarnia tylko kapitał marketingowy, ale byc moze nieswiadomie dazy do tragedii. Przykłady rewolucji z historii i skutków są mocnym argumentem za tezą. Jeżeli w Polsce powstanie na przestrzeni nastepnych lat mniejszosc, o poczuciu jednosci nie z narodem polskim, a mogąca byc wykorzystana do walki politycznej, to rewolucja pod sztandarami wyznaniowymi, narodowosciowymi- nawet nei chce przewidywac co te zmanipulowane tanimi hasełkami spoleczenstwo samo sobie zgotuje.

Najlepszym środkiem na pozbawienie jednosci i poczucia realnej przynaleznosci do narodu w wariunkach pokojowych, jest dobrobyt i cisza. No i wielokulturowosc.
      Jeżeli nie potrzebujesz organizowac się w wieksze grupy we wspolnym celu, to i więzy odpowiedzialnosci i solidarnosci same sie rozluzniaja.

Mam nadzieje ze chociaz troche sie wysilicie nad analizą nastepnym razem. Bo ja wam dup ratowac nie bede.

•  

@neo_1995:
      Jak ktoś generalnie mówi ze Polska to gowno to można śmiało założyć ze w dupie był i gowno widział xD. Polska w porównaniu do niektórych krajów zachodu, szczególnie południowych i anglojęzycznych xD, to kraj ludzi o ogromnej kulturze osobistej, bardzo zdyscyplinowanych i przede wszystkim uczciwych - nigdzie wam tak nie opierdola kieszeni jak w Hiszpanii, ale hehe Polacy złodzieje xD.

•  

Zasłaniają się Testovironem, który sam powiedział, że to obrażanie Polaków to satyra

@KierownikMietek: Testoviron tak powiedział bo się obsrał że go znaleźli i że go pozwą

•  

@neo_1995: Cały ten wysyp zaczął się jakoś po ostatnich wyborach a po marszu równości w Białymstoku doszło już do jakiegoś apogeum.W ogóle od ostatnich wyborów głównie pisze się tu o polityce a inne tematy straciły popularność.

•  

Co jest z wami? Jak tak bardzo nienawidzicie Polski to wypierdolcie stąd jeszcze dziś i polerujcie berło niemcomi/francuzowi/komukolwiek chcecie.

@neo_1995: byłem. Kilka lat za granicą i byłem traktowany jak śmieć za bycie Polakiem.
      Bynajmniej nie pracowałem na zmywaku tylko jako informatyk w międzynarodowej instytucji.
      Mógłbym mieszkać poza Europą bo tam do Polaków nic nie mają, ale nie lubię gorąca.
      Jestem niejako skazany na życie w Polsce.

Gdybyście w czasie pisania takich rzeczy o Polsce zrobili cokolwiek by uczynić ją lepszym krajem (chociażby poprzez bycie dobrym obywatelem) to nie mielibyście o czym pisać.

@neo_1995: tak? Jaka partia poza niemieckimi agentami czyli PO albo amerykańsko-żydowskimi agentami czyli PiS ma jakiekolwiek szanse?
      Biedroń?
      Jak się urodziłeś Polakiem to śmieciem jesteś i śmieciem umrzesz i nic na to nie poradzisz.
      Kobiety to jeszcze mogą wyjechać na Zachód, wyjść tam za kogoś i odciąć się od tego zjebanego kraju, ale mężczyzna może tylko umrzeć.

•  

Smutne info dla was: Polakami będziecie zawsze

@neo_1995: Ja nie uważam takich osób za Polaków, tylko dywersje na tyłach, głosują potem tacy na PO czy internacjonalistyczną Lewice.

•  

@neo_1995: zgadzam się z tobą, mnie też bardzo drażni obrażanie wszelkiej Polskości. Gdyby ci wszyscy ludzie, którzy zamiast konstruktywnej krytyki wzięliby się do polepszania warunków chociaż wokół siebie, to od razu by było barwniej i szczęśliwiej.

Gorące dyskusje ostatnie 12h