Wpis z mikrobloga

Ale żal mi was, że nie stać was na legalny stream z Player, Ipla, nc+go, CP GO lub Eleven i musicie jak biedaki oglądać na pirackich streamach w bojaźni o to czy zadziała i nie będzie wam klatkować.

Rozumiem jeszcze, że można piracić francuską, bo jej w ofercie polskich operatorów nie ma, ale z ligą angielską, hiszpańską, włoską, niemiecką czy polską problemów nie ma. Wszystko idzie kupić. Ale lepiej ukraść.

To wynika z waszej biedy czy mentalności cebulaka? Wytłumaczcie mi ten problem społeczno-kulturowy.

#iptv #stream #mecz #polakicebulaki #bieda #telewizja #ipla #player #pilkanozna
  • 38
@brednyk: ja lubię sobie obejrzeć la ligę i ligę mistrzów.
płacę prawie 100zł za full pakiet a i tak #!$%@? nie mogę obejrzeć wszystkich meczy, bo się stacje nimi podzieliły
dlatego ha tfuuu dla polsatu i nc+
witamy pirackie streamy premium za 30zł miesięcznie
@Braand: jesli byłaby opcja wyciszenia komentarza i zostawienia trybun. Na canal+ nie masz także wpływu na to jaki mecz puszczają, bo wybierają go w redakcji. Czyli nie dość, że słaby komentarz to jeszcze możesz nie obejrzeć meczu jaki chcesz zobaczyć i musisz szukać streama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rodjer: i tyle to kosztuje bez umowy, plus taki że w każdej chwili rezygnujesz a w w czerwcu oraz lipcu w ogóle w całości jak nie grają spotkań. Trzeba poczekać na MyCanal, może będzie po 30 zł