Wpis z mikrobloga

@staryalkus: ogladalem ten wywiad i dziennikarz na plus jak na kogos spoza branzy ale ten gosc z cdprojektu wali takie ogolniki i czasami wymijajaco odpowiada na pytania ze szczerze mowiac nic nowego z tego wywiadu sie nie dowiesz

jedyne co mnie zaciekawilo to te narzedzia ktore stworzyli do prowadzenia "dynamicznie" dialogow podczas cutscenek, co bylo w demie i szczerze mowiac myslalem o tym jako pokazowce ktora nie trafi finalnie do gry
@albertbranka: i spoko, ale dalej to jest jechanie na hype i legendzie Wiedźmina 3, o CP prawie nic nie wiadomo, więc rzucanie się na kupno gry kiiedy to jest cyfrowa kopia, w dniu premiery dostępność będzie taka sama, po prostu tego nie rozumiem, sam mogę kupić fajnagrę po 5 latach od jej wydania i tak samo się cieszyć jak w dniu premiery, nie mam ciśnienia na ogrywanie juz teraz kiedy wyszło
@Gronbar: Ja tam pewnie kupię w dniu premiery po pracy w sklepie, bo taniej. No chyba że pokażą coś dobrego to cyfrową na tyle wcześnie żeby ściągnąć i czekać. No i wziąć kilka dni wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zobaczymy