Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #perelkizespotted
  Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał na spotted tąpnięcie. W komentarzu najlepsze komentarze :D

  Jak szukałem wczoraj tego to przypomniałem sobie, że było u nas sporo takich triggerów, np z bombelkami, gdzie madki jeszcze bardziej odpalały sie w komentarzach, ale nie tylko, bo był hejt na wytatuowanych itp. Jak Wam sie ta odskocznia od wiadomości spodoba, to bede takie triggery też postował razem z komentarzami. W sumie to nawet wspólnie z wami można opracować jakiś trigger i wrzucić na strone xD

  #madki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (149)

 • odpowiedzi (39)

 • avatar

  Czy Was też to wkurwia jak stoicie przed wjazdem na rondo, czekacie bo ktoś z lewej jedzie rondem, a tu nagle myk, zjeżdża we wcześniejszy zjazd w ogóle tego nie sygnalizując prawym kierunkowskazem?
  A Ty stoisz jak baran i czekasz, czasem nawet kilka aut pod rząd tak przejedzie i skręci, bo taki książę/ księżniczka nie ma siły przesunąć rączką.
  Nie wiem czy poprawnie korzystać z ronda potrafi z 50% kierowców, wydaje mi się, że jednak mniej niż połowa.
  A jeszcze niektórzy mają włączony lewy kierunkowskaz podczas jazdy rondem co jest już totalnym dzbaństwem i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
  Ustawiłbym przy każdym bardziej ruchliwym rondzie patrol #policja, żeby zatrzymywał i edukował po kolei takich delikwentów.
  #polskiedrogi #polska #motoryzacja #stopcham #gorzkiezale #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)