Wpis z mikrobloga

Pionierzy #lacunafabularniereptilianie
#lacunafabularnieczarnolisto - zbiorczy tag do czarnolistowania

---------------------------------------------------

Ligish wrócił właśnie z chrustem z pobliskiego lasu. Piscis skrobał rybę, pogwizdując od czasu do czasu. Przygotowanie obozu nie zajęło uciekinierom zbyt wiele czasu.

- Nareszcie normalne kolory! - ucieszył się Igigi. - Od tego zielonego robiło mi się już niedobrze.
- Tak bardzo staraliśmy się stąd uciec - mruknął Ishkibal - tylko co teraz?

Milczenie nie trwało zbyt długo.

- Nie wszystko naraz - powiedział Ligish. - Najpierw musimy ustalić, czy czekamy w pobliżu na innych czy uciekamy jak najdalej stąd. Nadal nie wiemy, czy Jaszczury dokonały masakry, czy może nasi dali radę.
- Naprawdę w to wierzysz? - parsknął Piscis.
- Wierzę! - Ligish uniósł głowę.
- Może byś jeszcze po nich popłynął?

Po raz kolejny zapadło krępujące milczenie.

- A gdyby tak udać się do Babilonu i zobaczyć, co tam się wydarzyło?

---------------------------------------------------

Podejmij JEDNĄ z dostępnych decyzji do 13.08 do godziny 23:00 Decyzje dostępne tylko dla:
@Gdanio @Waspin @juma777 @William_Adama
źródło: comment_AjsKu6BbTseP5NmMyMzYTcdzuuftgItj.jpg
  • 9
@Waspin:
@william_adama:
@gdanio
ishkibal

Najpierw załóżmy obóz, gdzieś daleko od płazy. Starajmy się nie zostawiać śladów.
Później możemy pomoc pozostałym pod kopułą. Podejrzewam ze jaszczurki zrobiły gdzieś tamę, poziom wody w Eufracie się stałe podnosi. Jakbyśmy ja jakoś rozwalili, poziom wody by spadł i więcej osób, tych mniej sprawnych, byłoby w stanie przepłynąć podwodnym wejściem.
Ktoś chętny na zwiady, jak już postawimy obóz?
Ligish

Słusznie, przy plaży lepiej się nie kręcić bo nas jadzczury znajdą. Ja mogę ruszyć na zwiady, zaraz po zorganizowaniu obozu oczywiście. Jestem ciekaw jak wygląda świat poza barierą.