Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: kraj moze i intrygujący ale nie wiem po co tam latac.. potem rodzinki turystów proszą o pomoc w ratowaniu dziecka od kary smierci bo syn Krzywo spojrzał na pomnik tego #!$%@? albo zrobil zdjęcie czegos, czego nie powinien. Tam panuje gospodarczy i zbrojny totalitaryzm, ten skosnooki spaslak ma gdzieś kilka dolców które zostawia turyści, ten kraj i tak jest skończony i nie da się go wypromowac, jeszcze kilka pokolen i
W razie ew. podróży do Korei Północnej, należy wystrzegać się zachowań o charakterze demonstracji politycznej. Szczególną ostrożność należy zachować w odniesieniu do wizerunków przedstawiających przywódcę Korei Północnej, Kim Jong Una oraz jego poprzedników – Kim Ir Sena oraz Kim Jong Ila. Zachowania, które mogłyby zostać zinterpretowane przez miejscowe władze jako brak szacunku dla osoby przywódcy i jego rodziny mogą w skrajnym przypadku skutkować aresztowaniem i długoletnim więzieniem.

Zdarzały się incydenty z udziałem
@pianinka: kompletnie nie zrozumiałaś mojego posta. Jedyne, o co w nim chodzi, to o moje zdziwienie pchaniem się na ochotnika do kraju, gdzie większość głoduje, gdzie jesteś kontrolowany jak w więzieniu (jako turysta) i gdzie możesz zostać wrzucony do obozu pracy/śmierci za nic.
@Janko29: Przewodnicy w Korei też zarabiają na życie w ten sposób zamiast siedzieć w łagrze i mogą wykarmić swoje dzieci dzięki takim wycieczkom :)

@system_hydroponiczny: Masz wybór jak najbardziej, ale jak widać nawet nie chciało Ci się tym zainteresować, lepiej przypierzyć się do wyborów innych ludzi, chociaż Twoje też pozostawiają wiele do życzenia.

@BarkaMleczna: No mnie dziwi wygrzewanie się tydzień na plaży, zdecydowanie bardziej wolałabym zwiedzić nawet koreański reżim,