Wpis z mikrobloga

@Pablito_reporter: w takim razie w mieście, pod konkretnym adresem, potrącają ludzi xD

Ty chyba nie rozumiesz jak bardzo twój komentarz jest absurdalny.

Jeśli nawigację w samochodzie traktujesz jako bezpieczną, to dlaczego telefon na kierownicy jest aż tak bardzo zły, że aż plujesz na OP-a? Przecież niczym nie różni się od nawigacji, a sam rower porusza się ponad 2 razy wolniej niż samochód. Równie dobrze możesz pójść krok dalej i zwyzywać rowerzystów,
@Kamokamo: @Erus: ja też nie znam ich z imienia i nazwiska ale przynajmniej parokrotnie widziałem cyklistów używających telefonu w sposób zagrażający ich życiu. Jak jebnę kogoś samochodem bo wjedzie mi pod koła to on ma chyba mniejsze szanse na przeżycie niż ja
@Pablito_reporter ja natomiast znam z imienia i nazwiska kierowcę, który spowodował kolizję podczas zabawy telefonem. Drugi natomiast wpadł do rowu bo posłuchał się nieaktualnej navi. Śmiem twierdzić, że to nie wina telefonu tylko głupoty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pablito_reporter: a skąd możesz wiedzieć co ja będę robił z tym telefonem? Może po prostu mi przeszkadza w kieszeni, a plecaka zwyczajnie nie potrzebuje? Bidon na wodę mam przy rowerze także po co mi plecak? Skarpetki na zamianę będę tam woził?
@vlodek2532: coś takiego mi pasuję, będzie trzymać? https://allegro.pl/oferta/uchwyt-rowerowy-na-telefon-gub-na-kierownice-7587636459?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare