Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (10)

A tak pytanie z dupy strony, jako że dziś Niedziela i sklepy pozamykane, wczoraj skończyłem o 19, zacząłem o 7 rano, a dziś robię to samo tj. zacząłem o 7 i kończe po 15 to kiedy mialem zrobić zakupy?

Powinienem kupić chleb w Piątek i wpierdolić go dziś? A z drugiej strony jestem w pracy, głodny jak chuj, zjeść cokolwiek można od 12 w jakichś restauracjach, śniadania nie jadłem, bo nie mialem z czego zrobić, sklepy pozamykane i nawet bułki sobie kupić nie można.

Wkurwiać mnie to powoli zaczyna.

#bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (87)

Mirki i Mirabelki, ostatnio wpadłam na pomysł robienia plecaków z ręcznie wyszywanym haftem geometrycznym. Chciałabym pokazać swoje wyroby i przy okazji robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia uszyty przeze mnie od podstaw plecak z białej (ciepły odcień) ekologicznej skóry. W środku znajduje się podszewka wraz z kieszonką. Na środku ręcznie haftowany geometryczny słonik. Zwycięzcę wylosuję przez mirkolos we wtorek 20.08 o godzinie 21:37 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj lub na świeżo założonej stronie https://www.facebook.com/Latkabag/
    Zdjęcia innych przykładowych w komentarzach.
    Wymiary po rozłożeniu: wewnętrzny: 30x32cm, całkowity (z falbanką): 39x30cm. Szyję też większe mieszczące A4.

#latkabag -> zakładam tag do obserwowania moich wyrobów #handmade #rekodzielo #leatherworking #chwalesie #diy #szycie #modadamska #moda #plecak #haft #tworczoscwlasna #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (126)