Wpis z mikrobloga

Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wioskę zobaczyłem, ze jest starsza pani która kosi trawę, zapytałem czy mógłbym u niej zagotować wodę w czajniku. Zgodziła się, przy okazji zapytała czy nie chce może zjeść sniadani i wypic kawki, powiedziałem wiec w sumie czemu nie. Zrobiła, razem siedliśmy na ogródku i pogadaliśmy. Pierwszy raz spotkałem się z taka piękna polska gościnnością () jeszcze dostałem gruszki na drogę (ʘʘ) #snikpodroznik
Pobierz snickers111a - Zapomniałem herbaty do termosu zrobić przed wyjazdem, jadąc przez wios...
źródło: comment_zakb6aApWetPTIi8kPuwWFt8ZUhr01X6.jpg
  • 93
@snickers111a: Powiem Ci kiedys zatrudnilem sie u takiej starszej Pani, prace porzadkowe, koszenie trawy i takie tam. Z rana zawsze mnie milo i cieplo witala, wody nie musialem kupywac zawsze zgrzewka na mnie czekala, co lepsze codziennie czestowala mnie obiadem i porcje byly epickie, prosilem zeby zmniejszyc porcje bo naprawde ciezko bylo pracowac po takim obiedzie XD aa kobitka , ze nie bo trzeba duzo jesc :P Generalnie cudna Kobieta.
(