•  

  Przykład ordynarnej propagandy Korwina, a kuce łykają i mówią, że nie jest prorosyjski.

  JKM- W Polsce obecnie jest znacznie gorzej niż pod koniec dynastii Jagiellonów. A w Rosji rządzi JE Włodzimierz W. Putin - i osiąga niemałe sukcesy. Tępi lewaków, goni precz feministki i inne dziwadła, nie boi się Amerykanów, podatki dwa razy niższe niż w Unii Gejropejskiej (jak mawia p. Putin) więc i rozwój znacznie szybszy.

  źródło klik

  Mówić w 2018 o szybszym rozwoju Rosji? Oto cudowny i szybki rozwój Rosji na przestrzeni kilku lat przed bedącym ruską propagandą wysrywem Korwina:

  Lata 2009-2017 to okres zapaści gospodarczej, w którym przeplatały się okresy recesji i stagnacji gospodarczej. W tym czasie rosyjski PKB zwiększył się jedynie o 5,5 proc., co oznacza jego wzrost w tempie ok. 0,7 proc. średniorocznie.

  Warto dodać - on chwali rozwój Rosji zaraz po tym gdy miała ona do czynienia z najdłuższym okresem spadku pkb w ciagu 20 lat! Przez 7 kwartałów gospodarka padała aby w 2017 poprzedzajacym wypowiedź Korwina osiągnąć ''zawrotny'' wzrost 1,6% pkb.
  W Polsce było w 2017 4,6% a w całej UE 2,5% wzrostu. Skąd JKM wziął znacznie szybszy rozwój w Rosji? A po co uzasadniać - kuce tego nie sprawdzają.
  Mnie to nie dziwi - na spotkaniach podobne bajki opowiadał parę lat temu o Białorusi nie zauważając, że jest tam już kryzys gospodarczy.

  I poboczny wątek tej wypowiedzi JKM:
  Korwin w swoim serwilistycznym pędzie lizania jajek Putinowi wymieniajac tych, których tenże w Rosji tępi, zapomina (dla lepszego efektu) wspomnieć, że tępieni są też liberałowie i libertanianie i wymienia dokładniej tylko lewaków i feministki.
  A w Rosji słowo ''liberał'' ma podobny ciężar jak w Polsce ''lewak'', bo tak kreuje go propaganda proputinowska.

  Ale cicho sza. Trza przecież budować pozytywny obraz Rosji u elektoratu - tj powiedzmy, że tępią lewaków, nakłammy o szybkim rozwoju w Rosji i spuentujmy, że Putin byłby dobrym prezydentem Polski.
  Oj kuce kuce - śmiejecie się, że PiS zjednuje ludzi tępą propagandą. Zobaczcie czym karmi Was własny guru byle tylko poprawić wizerunek Rosji i Putina.
  PS. Czekam na tradycyjne wklejenie przez fanów Janusza dyżurnego cytatu JKM sprzed lat mającego dowodzić, że nie jest on prorosyjski.
  Ot taki supercytat, który chociaż stosunkowo stary to w umysłach kucostwa kasuje dziesiatki innych nowszych i przeczacych tamtemu.

  #ruskapropaganda #konfederacja #bekazkorwina #neuropa #4konserwy
  #polityka #rosja

  źródło: krwin.jpg

  •  

   @szurszur: szkoda że wielki krul Kucy nie mówi o wadach życia w Rosji a dzieje się tam coraz gorzej
   ale najlepiej walić w lewacką UE, do której się startowało po hajs

   a na wykopie stabilne 35-40% poparcia w sondażach

  •  

   @szurszur Koce jeszcze istnieją? Wydawało mi się, że teraz wyznają moawieckiego i jarka ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   Przykład ordynarnej propagandy Korwina, a kuce łykają i mówią, że nie jest prorosyjski.
   @szurszur: On jest prorosyjski, ale kuce coraz rzadziej z nim są.

  •  

   @Lukardio Wydaje mi się, że same kuce to też już inne kuce niż kiedyś. Kiedyś przymykano oko na dosadnie słowa Korwina bo po za pierdoleniem miał trochę racji w kwestiach wolnosciowych. Ale z czasem mu się pogorszyło i to co odwala od kilku lat każdego liberalna czy wolnosciowca odrzuca. Teraz to przyciąga zwyczajne konserwy.

  •  

   @szurszur:

   zapomina (dla lepszego efektu) wspomnieć, że tępieni są też liberałowie i libertanianie

   A dlaczego miałby o tym wspominać, skoro nie jest ani liberałem, ani tym bardziej libertarianinem, a jego ideałem jest Chile Pinocheta? Kuce to przecież autorytaryści, a nie wolnościowcy.

  •  

   podatki dwa razy niższe niż w Unii Gejropejskiej
   @szurszur: za Hitlera były 3 razy niższe
   Putin ty przeklęty komuchu

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @szurszur: przy każdej takim wywiadzie liczę na to, że ma on miejsce pierwszego kwietnia albo źródło pochodzi z jakiegoś Aszdziennika. Niestety jego wypowiedzi, to przykra rzeczywistość dla środowisk wolnościowców.

  •  

   A co jest złego w byciu prorosyjskim?

   @Poro6niec: ale Korwin się przecież wypiera tego, że jest prorosyjski. Poza tym JKM wychwala Putina i przypisuje mu wymyślone zasługi, czego dowiódł OP.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Jego sprawa

   @Poro6niec: i też jego potencjalnych wyborców, którzy muszą tłumaczyć się z jego słów.

   zainteresujcie się zbrodniarzami z ameryki

   w polityce liczą się interesy, a nie moralne postępowanie ;)

  •  

   to usa jest wrogiem zarówno Polski jak i wolnego świata. Idź trop usraelskich agentów

   @Poro6niec: taki obraz gimbogeopolityków xD Hamuna, czasem lepiej nic nie pisać, serio

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @szurszur: Warto nadmienić, że Rosja znajduje się na 138 miejscu w rankingu korupcji Transparency International i znajduje się obok takich krajów jak Iran czy Kirgistan.
   https://www.transparency.org/cpi2018

   W rankingu wolności gospodarczej są 99, obok Namibii czy Papui Nowej Gwinei
   https://www.heritage.org/index/ranking

   Poza tym, korupcji w Rosji wręcz się zinstytucjonalizowała. Teraz niemalże każdy przedsiębiorca musi płacić haracz, regionalnemu urzędnikowi, który (nomen omen) w myśl starej ruskiej zasady, sam musi przekazać część swoich pozaksięgowych dochodów wyżej. Przez co powstała pseudo-feudalna zależność.

   Za jakiś czas opisze szerzej to zjawisko na tagu #rosjawstajezkolan

  •  

   Nie wiem czy istnieją jakiekolwiek niezdecydowane osoby co do jego postaci.

   @Poro6niec: no ja na przykład.

   Albo jesteś w klanie Krula albo go nieustannie zwalczasz.

   Toż to fanatyczny sposób myślenia prezentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Również i na tym polu wchodzenie w sojusze z diabłem zza Oceanu jest błędem.

   Jakoś od 1989 roku Polska dobrze wychodzi na sojuszu z Zachodem.

   Zwłaszcza biorąc pod uwagę politykę zagraniczną uprawianą przez żydowsko-chazarską agenturę, tzn skłócić się z kim się da, nawet z Iranem!!!, byleby tylko trumpek patrzył na nas przychylnym okiem. Zwykła zdrada i zaprzaństwo.

   Tutaj akurat się z tobą zgodzę. Ale to już po stronie naszej władzy leży gestia asertywności. A to, że mamy taką władzę, jaką mamy... ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @szurszur: Janusz szkodnik Mikke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   JKM- W Polsce obecnie jest znacznie gorzej niż pod koniec dynastii Jagiellonów. A w Rosji rządzi JE Włodzimierz W. Putin

   @szurszur: Zapomaniałem, że JE = Jego Ekscelencja i przez chwilę myślałem, że JE to jakiś skrót od "Jagiellończyk", a Korwin snuje teorię, że Putin jest potomkiem tego rodu ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @Poro6niec: rozumiem co masz na myśli, ale to głównie USA miało najwięcej do powiedzenia w 1989 r. w kwestii tego, dokąd Polska polityka miała dążyć

  •  

   Przykład ordynarnej propagandy Korwina, a kuce łykają i mówią, że nie jest prorosyjski.

   @szurszur: Prywatne poglądy to propaganda? Czy te "kuce" popierają Rosje tak jak Korwin? Uwijasz sie jak w ukropie żeby czymkolwiek obsrać ruskiem środowisko okołokonfederacyjne płatny peowski trolu.

  •  

   @szurszur: W gospodarce Putin miał farta. Chińczycy przesiedli się z rowerów na samochody i ceny ropy poszybowały. Za Jelcyna w latach 90-tych baryłka ropy średnio po 18$ a za czasów tandemu Putin - Miedwiediew średnio po 67$. Podobnie gaz. Władek dostał od niebios pieniądze na swoje zabaweczki.

   źródło: ropa.JPG

  •  

   @szurszur Wywiad był w maju 2018. Jak to wyglądało w chwili jego słów?

   "Produkt Krajowy Brutto (PKB) strefy euro i całej Unii Europejskiej wyrównany sezonowo w pierwszym kwartale 2018 roku zwiększył się o 0,4 proc."

   I tyle z twojego pitolenia.

   Czekam na tradycyjne wklejenie przez fanów Janusza dyżurnego cytatu JKM sprzed lat mającego dowodzić, że nie jest on prorosyjski.
   Sprzed lat to ty wklejasz stare wypowiedzi. Przecież widać, że celowo wyszukujesz jego stare wypowiedzi, żeby się spuszczać na Wykopie. xD

  •  

   ale najlepiej walić w lewacką UE, do której się startowało po hajs

   @Lukardio: Czyli opozycji ma nie być także w Sejmie RP?

  •  

   I tyle z twojego pitolenia

   @Volki: lol czyli potwierdzasz manipulację Korwina. Bo gdyby sobie brac dane z jednego kwartału to mozna nawet Ukraine wychwalac. Wyboraź sobie kogoś kto wychwala Poroszenke (i proponuje go na prezydenta PL) , bo Ukraina po latach zpaści miałą kwartał szybszego rozwoju niż cała strefa Euro? Pojałeś już prymitywizm propagandy Korwina czy nadal bedziesz go bronił?
   Dane z dłuższego okresu lepiej oddaja rzeczywistośc niż z wybranych 3 miesięcy. Lata upadku gospodarki i jeden kwartał lekkiego odbicia niby uprawnia do mówienia, że Putin jest taki super? I jeszcze zrównywanie Rosji z wysokorozwinietymi krajami zachodniej Europy. Gdzie wzrost Rosji można zrównywac co najwyżej z krajami postocjalistycznymi no i dodawać Rosji bonus za surowce.
   Korwin od dawna zachowuje się tak jakby bardziej kochał Rosję niż Polskę i te wysrywy są tego potwierdzeniem.

  •  

   @szurszur Przecież to ty manipulujesz, bo zrobiłeś sobie wybieranie wisienki pod tezę.

   Korwin nie robił analizy ekonomicznej w wywiadzie dla SE xD Stwierdził jedynie fakt.
   Jakiś czas temu pisałem tobie, że Korwin krytykował Putina za rezygnację ze swoich reform, co ma odzwierciedlenie na gospodarkę.

   Korwin ma predylekcje do rządów dyktatorów, stąd jego słowa o Putinie, choć w Rosji wciąż istnieje jakaś tam demokracja.

   Korwin ostatnio mówił, że wolałby, aby Kaczyński był dyktatorem, aniżeli miałyby być rządy motłochu. Czyli co? Wg ciebie znaczy, że żyje się Polakom w bogactwie a Kaczyńskiego uwielbia?

  •  

   Korwin nie robił analizy ekonomicznej w wywiadzie dla SE xD Stwierdził jedynie fakt.

   @Volki: Nieprawda. Zobacz na kontekst felietonu- wychwala gospodarke rosyjska i Putina i rozważa go jako rządzącego Polska. Czyli nie chodzi tylko o wzrost strefy euro jak usiłujesz tłumaczyć (ale i tak tu Rosja wcale nie za dobrze wypada), ale i sytuację gospodarczą Polski. A wiec cała ta propaganda w przypadku znacznie szybciej rozwijajacej się Polski nie ma już racji bytu i nie da się nawet wynikami z kwartału próbowac tego bronić.

  •  

   @szurszur
   @Lukardio pamiętam, jak 1 sierpnia Corvin mówił, że rosyjski system podupadł i nie wróży Putinowi długich rządów

   +: bzzxc
  •  

   Przykład ordynarnej propagandy Korwina, a kuce łykają i mówią, że nie jest prorosyjski.

   @szurszur:
   Zwyczajnie znowu nie załapałeś, że Krul mówił w przenośni. To jak z Biblią. Trzeba jego słowa interpretować ciągle inaczej, bo Krul ma zawszę rację, a Ty zwyczajnie nie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   #pdk

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, co się wczoraj odwaliło to ja nawet nie. Miałem pierwszą w życiu stłuczkę. Dziadek przejechał na takim czerwonym, tak że przedemną zdążył już przejechać jeden samochód i przywalił we mnie. W sumie nic takiego się nie stało, zahaczył swoim bokiem o mój przód, dobrze że powoli ruszałem bo by było znacznie gorzej. Stajemy, szybka ocena szkód, u mnie rozjebany zderzak, listwa pod reflektorem, kierunek i porysowana atrapa. Dziadek oczywiście przyznał się do winy zagapił się, no zdarza się. Pyta się czy się dogadamy, no ja mówię ok, 500zł i mnie nie ma, nigdy się nie widzieliśmy. Gównoauto na dojechanie here więc nawet tego bym pewnie nie robił, kupił aby kierunek na szrocie za dychę. No ale jego Grazi szybko obcykała moje auto, że jest gównem (no bo jest xD) że mi może GÓRA 100 zł dać. Ja się zagotowałem i mówię że po dobroci chcę się dogadać, a za 100zł to ja nawet zderzaka w kolorze na szrocie nie dostanę i nie będę się targował o swoją szkodę. Telefon na bagiety, przyjechali w 15 minut. Efekt? Dziadek dostaje 500zł i 6pkt + utrata zniżek bo miał -60%. Dobrze zrobiłem?
  #polskiedrogi #motoryzacja #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  Ja pierdole, nie rozchodze tego do końca weekendu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Matka robi córce taki torcik i chwali się tym na fb.
  Oczywiście młoda 18stka w 16scie zaciążyła i obecnie jako ulaniec szuka betabankomatu dla chorego dziecka...

  #madki #patologia #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  DAILY REMINDER

  Polacy sprzedali siebie, swój kraj i przyszłość swoich dzieci za 115 euro miesięcznie.

  #gospodarka #neuropa #polska #bekazpisu #codziennaprzypominajka

  odpowiedzi (12)