Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zatrzasnąłem jak debil klucze od auta w bagażniku... Jedyne klucze jakie mam... Zadzwoniłem więc do faceta, który się zajmuje otwieraniem samochodów jaki jest temat, model, mój adres i umówiliśmy się na telefon bo byłem cały dzień w domu a on miał sporo roboty i jeżeli mi się nie spieszy to ogarnie temat ale późno. OK, no problem bo i tak mam dziś wolne.

Koleś nie przyjechał przez cały dzień... Więc o 6:00 rano wziąłem cegłę i wywaliłem szybę bo na olx taka kosztuje 40 pln a przecież pipa nie jestem i sam sobie wstawię. Trochę śmiesznie gdy ktoś rano pod blokiem napierdziela cegłą w auto ale udało się za 2 razem xD Elegancko przy akompaniamencie alarmu i wszędzie walającego szkła otwieram kufer a tak... nie ma kluczy...

Przewertowałem całe auto, pogadałem z patrolem, który przyjechał zawinąć groźnego złodzieja aut i wróciłem do domu kontynuować poszukiwania xD

Przerwałem na chwilę gdy zadzwonił telefon od nieznanego numeru i słucham:
"Dzień dobry, dzwonił Pan wczoraj o otwarcie auta, ale mi się zeszło do późna i nie zdążyłem wieczorem. Byłem u Pana o 2:00 w nocy jak wracałem z warsztatu i otworzyłem Pana auto. Mam klucze ale nie chciałem Pana budzić..."

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 38
@BlueBear: @S7-1500: @Lepki: @ChcePascLamy: @Torchlight: to nie bajt xD

Akcja miała miejsce do tego w Niemczech gdzie mieszkam na stałe. Fachura wiedział, które to auto bo to jedyne na polskich blachach pod blokiem. Dlatego też nie dzwoniłem do innego fachowca gdy ten nie przyjechał bo mieszkam na wyspie i nie ma tu innego xD

Śmiałem się z nim, że za robotę + szybę to zapłacę tyle co
k.....N - @BlueBear: @S7-1500: @Lepki: @ChcePascLamy: @Torchlight: to nie bajt xD

...

źródło: comment_PBq54w4aZ2I5CScxIMuAgiTAWZaQlbS9.jpg

Pobierz