Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie było piękniejszego bolidu FORMUŁY PIERWSZEJ - nieśmiertelne BMW SAUBER F1.08
    #kubica #f1

odpowiedzi (17)

Dobra Mirasy. Update po wypadku, choc nie wiem jak wolac :/ Wypisano mnie ze szpitala. Mam zwplnienie na 4 tygodnie. Obrazenia: potluczona i otarcza lewa noga, oraz zlamana lewa lopatka. Policja widziala jedno nagranie i orzekli wine samochodu, bezdyskusyjnie. Niestety na nagraniu nie widac tablic sprawcy! Baba zwiala z miejsca zdarzenia bez udzielenia pomocy! Sprawca byla kobieta okolo 30tki w czarnym Volvo SUV, najprawdopodobnie XC90. Miala ciemne duze okulary i ciemne wlosy spiete z tylu. Do wypadku doszlo na ulicy Grunwaldzkiej, w okolicy numeru 139, zaraz za taka lodziarnia (stoi tam zabytkowy Citroen) w strone McDonalda, okolo godziny 12:00. Zlozylem zeznania, bylem trzezwy. Policja zabezpieczytal tylko to nagranie, na ktorym widac kto zawinil, ale nie widac na nim tablic. Gdzie mozna uderzyc, aby to rozdmuchac? #motocykle #poznan #motomirko #wypadek #wykop pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (40)

Mireczki jako ze zaczyna sie sezon grzewczy, a moja wspolokatorka w lazience suszyla kilka maseczek przeciwpylowych, to postanowilem wyprobowac i musze wam powiedziec, ze faktycznie dziala - pylu jakby mniej, przyjemny zapach. Polecam

#maseczka #grzewczy #smog #krakow #pokazmorde

odpowiedzi (16)

Advertisement