•  

Odnośnie tego wpisu - obiecany update w sprawie pada.

Minął miesiąc odkąd użytkuję pady a Auchan za 50 zł (cena regularna 75 PLN) i cóż mogę stwierdzić, część komentujących miała rację. Otóż zakupione po taniości pady okazały się być

pokaż spoiler zajebiste!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio, pady są użytkowane regularnie jak na razie w platformówkach oraz w bijatykach z kumplami. Oznaczyłem, który pad jest mój a który różowego i stopień zużycia oceniam po oględzinach tego drugiego bo różowy średnio ogarnia i bardzo mocno katuje analogi oraz przyciski.

Po miesiącu użytkowania nie stwierdzam żadnych usterek. Analogi działają jak nowe, przyciski kontaktują a raz, gdy grałem na kablu różowy się o niego potknął wyrywając go z gniazda - to również nie odbiło się negatywnie (kabel jest akurat bardzo porządny).

Aha i jeszcze sprostowanie - pady posiadają wibracje! . Na początku nie działały bo użyłem słabych baterii. Po wsadzeniu nowych pad się trzęsie tak jak powinien.

Polecam, póki co deal życia. Przypominam, że pady do Xpudła postrzegane i polecane jako jedyne słuszne i nieposiadające alternatyw kosztują w tym momencie 230 cebulionów

wołam komentujących - @sops: @budus2: @winne: @ziuaxa: @Variv: @Pawu1on: @Serghio:

#gry #sprzetkomputerowy #konsole

źródło: wykop.pl

•  

@szejk_wojak a ja tylko dodam, że tych padów nie ma nigdzie (oficjalnie najbliżej w Auchan w Rumunii).

Byłem osobiście w dwóch Auchan - pracownicy działu z akcesoriami do pc tych padów nigdy na oczy nie widzieli, sprawdzali w wewnętrznych systemach Auchan tak jak i na sklepie online - nigdzie tego nie ma i nie da się nawet sprowadzić.

Tak więc Mireczku to był naprawdę deal Twojego życia, że znalazłeś je w jakimś koszu z przeceną, a dla mnie stały się kurna świętym Graalem.

Daj znać ile wytrzymają na bateriach, jestem ciekawy ile to to pradu zużywa.

Jeszcze raz gratulacje i szacuneczek za tamten wpis ;)

+: vvertoi
    •  

@ziuaxa: @szejk_wojak: Często robię zakupy w Auchan i generalnie polowałem na myszkę na zdjęciu - aktualnie nie ma. Była kiedyś jedna sztuka z uszkodzonym opakowaniem, ale kupiłem już inną. Wydaje się bardzo solidna.

A następnym razem sprawdzę, czy nie ma tych padów, bo wydawało mi się, że zetknąłem się z nimi już.

źródło: pobrane.jpg

•  

@ziuaxa: what. Dziś byłem w Auchan i na własne oczy widziałem jak wisiała świeża dostawa tychże na regale ale już po regularnej cenie (Auchan w M1, Radom). Możliwe, że po prostu mają chujowy system i sami nie wiedzą co gdzie jest. Warto odwiedzić kilka sklepów i samemu sprawdzić.

•  

@ziuaxa: jeżeli bardzo chcesz to Ci kupię i wyślę za pobraniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@szejk_wojak serio? A podaj adres tego Auchan.

•  

@szejk_wojak: To juz miesiac minal( ಠ_ಠ) Eh... chwila moment i znowu wszystkich swietych( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyglada na to ze dokonales bardzo dobrego zakupu. Naszukales sie az wkoncu znalazles(✌ ゚ ∀ ゚)☞

źródło: quickmeme.com

•  

serio? A podaj adres tego Auchan.

@ziuaxa: prosz

•  

@szejk_wojak a powiedz jeszcze jedno, miałeś problem w jakiejś grze, że pad, mimo że wykryty przez system i normalnie działający, nie mógł zostać normalnie użyty w grze?
      Niektóre gry są ciulowo zrobione i zamiast po numerze/adresie pada który jest unikalny biorą nazwę i jeśli nazwa jest taka sama, drugi podłączony pad po prostu nie działa.

•  

@ziuaxa: yyy, no nie miałem ale w sumie na padzie jest ogrywane ze 3 gry więc tak jakby nie bardzo mam porównanie.

Przy czym system nadaje nazwy jako "Xbox controller 1" a potem kolejne numerki (albo coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie spierdalał :-)
    Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
    Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
    #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

ehhh

odpowiedzi (17)

Witam może browar ? Ale ja piję bezalkoholowe bo jestem ciota

odpowiedzi (8)