•  

To dobrze, że moderacja kasuje jawne symbole nienawiści wrzucane przez miłośników ZSRR.

#antykapitalizm.ru #bekazlewactwa #oswiadczenie

źródło: Zrzut ekranu 2019-08-12 o 21.52.45.png

•  

wrzucane przez miłośników ZSRR.

A gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości...

źródło: wykop.pl

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Trzy Strzały (niem. Drei Pfeile) – symbol zaprojektowany w 1931 roku przez Rosjanina Siergieja Czachotina i Niemca Karola Mierendorffa dla niemieckiej organizacji antyfaszystowskiej Front Żelazny.

Pierwotnie Trzy Strzały miały symbolizować polityczną, ekonomiczną i fizyczną siłę robotników, jednak według najpopularniejszej wersji oznaczają one trzy najbardziej wrogie socjaldemokracji idee:
      monarchizm
      faszyzm
      państwowy komunizm

Według interpretacji stosowanej przez Akcję Antyfaszystowską oznaczają one sprzeciw wobec:
      wojny
      faszyzmu
      nacjonalizmu

Trzy Strzały są powszechnie używane przez ugrupowania lewicowe i antyfaszystowskie np. Socjaldemokratyczną Partię Austrii. Przestały być jednak oficjalnym symbolem części partii min. wspomnianej SPÖ i francuskiej Partii Socjalistycznej. W Polsce używały ich m.in. nieistniejące Polska Partia Socjalistyczna (posiada jednak kontynuatorkę stosującą ten symbol) i Akcja Socjalistyczna.

źródło: upload.wikimedia.org

•  

Coraz bardziej się kompromitujesz w tym swoim szczuciu a jesteś po prostu niedouczony xD Ale cóż, to że w twoim przypadku antyfaszyzm się nie podoba to mnie nie dziwi..

•  

@Revmir: Swastyka to też przecież tylko hinduski symbol szczęścia. Brunatni socjaliści i czerwoni jak zwykle są siebie warci.

•  

A gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości...

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: przedstawiłem dane i co z tego? Ile się będziesz tym podniecał jeszcze? Zobacz sobie, co pisał w prawicowej i antykomunistycznej gazecie Uważam Rze Aleksander Piński na temat gospodarki ZSRR - też będziesz mu stawiał takie zarzuty błaźnie?

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: to jest definicja z Wikipedii. No ale ja gadam z foliarzem, który wierzy w jakichś opłaconych z Chin i Rosji agentów piszących na wykopie, więc czego od niego wymagać xD

Brunatni socjaliści

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: to już szuria na poziomie korwinistów. Przypomnij sobie, kto organizował kampanie prywatyzacyjne. Kto uważał przedsiębiorców za nadludzi i był finansowany przez amerykańskich kapitalistów. Kto powiedział, że upaństwowienie 40% gospodarki doprowadziłoby do tragedii. I dlaczego wypierasz się z nim powiązań ideowych.

•  

przedstawiłem dane i co z tego?

@Revmir: To że są nie tylko dość mocno wątpliwej jakości, ale przede wszystkim interpretowane w kłamliwy sposób, aby tylko totalitarne państwo, które wspierasz przedstawione było w najlepszy możliwy sposób. Globalnie tylko Japonia rozwijała się szybciej niż ZSRR, tak właśnie było.

Zobacz sobie, co pisał w prawicowej i antykomunistycznej gazecie Uważam Rze Aleksander Piński na temat gospodarki ZSRR

@Revmir: Ok. W takim razie nie ma problemu xD

błaźnie

@Revmir: Nerwy puszczają, bo ktoś dekonspiruje ruską propagandę? Ojej

•  

to jest definicja z Wikipedii. No ale ja gadam z foliarzem, który wierzy w jakichś opłaconych z Chin i Rosji agentów piszących na wykopie, więc czego od niego wymagać xD

@Revmir: To jest symbol nienawiści zbliżony w swoim znaczeniu do młota i sierpa albo swastyki. Wykorzystywany przez ugrupowanie terrorystyczne takie jak antifa. Bardzo dobrze, że nie ma tu dla nich miejsca. Bardzo mi przykro, że ograniczam pole do agitacji totalitarnych poglądów.

•  

Wykorzystywany przez ugrupowanie terrorystyczne takie jak antifa

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: xD Że osobie o twoich poglądach wadzi antifa to nic dziwnego.

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac:

Mało mnie obchodzi zdanie sterowanych z Moskwy zwolenników totalitarnych ludobójstw.

>błaźnie
      Nerwy puszczają, bo ktoś dekonspiruje ruską propagandę? Ojej

źródło: papiesz-pytanie.png

•  

@Revmir: Każdemu normalnemu człowiekowi, przeciwnemu przemocy i terroryzmowi wadzi.

@Formbi: Wiadomo, nie ma żadnych powiązań z ludźmi oskarżonymi o szpiegostwo dla Rosji, nie ma żadnego poparcia dla ZSRR, nie ma żadnego usprawiedliwiania ludobójstw pod tagiem #antykapitalizm. Nikt też nie pisał, że wielki głód na Ukrainie to kapitalistyczno-nazistowska propaganda.

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: ty jesteś oskarżany o zostawianie zużytych gum do żucia na Księżycu

•  

@Formbi: bla bla bla, zetnij lepiej kuca i znajdź sobie w końcu dziewczynę. Popracuj też nad dykcją w tych filmikach śmiesznych.

A tu naoczne dowody:

http://www.wykop.pl/artykul/4955345/na-wykopie-mozna-publicznie-negowac-ludobojstwa-jesli-jestes-komunista/

•  

państwo, które wspierasz

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: państwo, które nie istnieje? xD

Globalnie tylko Japonia rozwijała się szybciej niż ZSRR, tak właśnie było.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: takie są dane Maddisona (odnośnie PKB) dla tego okresu czy nam się to podoba czy nie. Napisałem wyraźnie do czego się odnoszę, reszta to twoje kłamstwa.

To jest symbol nienawiści zbliżony w swoim znaczeniu do młota i sierpa albo swastyki.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: obiektywne źródła w rodzaju encyklopedii piszą coś innego. Ale moderacja widzę woli się sugerować faszystowską propagandą.

Bardzo mi przykro, że ograniczam pole do agitacji totalitarnych poglądów.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: lajkując m.in fashwawe czy dwuznaczne komentarze dotyczące terrorystycznych wybryków alt-rightowców xD

•  

Każdemu normalnemu człowiekowi, przeciwnemu przemocy i terroryzmowi wadzi.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: ale ciebie za reprezentanta takich ludzi to ciężko uważać więc się za nich nie wypowiadaj.

Wiadomo, nie ma żadnych powiązań z ludźmi oskarżonymi o szpiegostwo dla Rosji, nie ma żadnego poparcia dla ZSRR, nie ma żadnego usprawiedliwiania ludobójstw pod tagiem #antykapitalizm. Nikt też nie pisał, że wielki głód na Ukrainie to kapitalistyczno-nazistowska propaganda.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: pomijając już kwestię, że nie mam zamiaru tłumaczyć się za to co piszą inni, to twierdzenie, że ktoś tylko dlatego, że wrzucił Piskorskiego (który przypominam nie został skazany prawomocnym wyrokiem za szpiegostwo, jest jedynie oskarżony) jest ruskim agentem, to srogie oszołomstwo.

•  

państwo, które nie istnieje? xD

@Revmir: Czyli można popierać zbrodnicze kraje dokonujące ludobójstw, jeśli to czas przeszły? A to wszystko w porządku.

takie są dane Maddisona (odnośnie PKB) dla tego okresu czy nam się to podoba czy nie.

@Revmir: Tak było, nie zmyślam.

obiektywne źródła w rodzaju encyklopedii piszą coś innego.

@Revmir: Organizacje terrorystyczne promujące nienawiść, takie jak antifa nie wykorzystują tego symbolu do promowania swoich ideologii? Bo na wikipedii o tym nie wspomniano?

Ale moderacja widzę woli się sugerować faszystowską propagandą.

@Revmir: Wszędzie faszyzm. Wszystko co nie jest bolszewickie jest automatycznie faszystowskie. Ciekawe jak ludzie operujący na takim poziomie abstrakcji są w stanie pokonywać codzienne trudności w rodzaju... wiązania sznurowadeł albo podstawowej obsługi komputera?

lajkując m.in fashwawe czy dwuznaczne komentarze dotyczące terrorystycznych wybryków alt-rightowców xD

@Revmir: W sensie ten chłopak zaatakowany przez wściekły tłum to terrorysta w jakiś sposób kompensujący twoje ciągoty do totalitarnych systemów mających na koncie dziesiątki milionów ofiar?

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: zresztą jak to mówią, złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, a w agentomanii najlepiej czują się agenci - ja tam nie rzucam oskarżeń bez twardych dowodów, ale twój potworny ból pupy o samą krytykę ameryki jest co najmniej dziwny..

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: to koniec naszej rozmowy. Z urojeniami i kłamstwami nie zamierzam dyskutować, zwłaszcza że ty w ogóle nie czytasz tego co ci się pisze (a już na pewno nie ze zrozumieniem), rozmowa z tobą to jak gra w szachy z gołębiem. Szkoda tylko że moderacja daje się tobie manipulować.

•  

(który przypominam nie został skazany prawomocnym wyrokiem za szpiegostwo, jest jedynie oskarżony)

@Revmir: Po co się tak rozdrabniać towarzyszu? To tylko ofiara faszystowskiej i imperialistycznej polityki. A rubliczki z Moskwy przychodziły mu za piękne oczy.

•  

zresztą jak to mówią, złodziej najgłośniej krzyczy łapać złodzieja, a w agentomanii najlepiej czują się agenci - ja tam nie rzucam oskarżeń bez twardych dowodów, ale twój potworny ból pupy o samą krytykę ameryki jest co najmniej dziwny..

@Revmir: No ja nie mam zamiaru ukrywać, że jestem człowiekiem Cywilizacji Zachodu, w której to centrum są Stany Zjednoczone. Kapitalizm, wolność słowa i poszanowanie praw jednostki, zamiast bajań jakiegoś XIX wiecznego znachora.

to koniec naszej rozmowy. Z urojeniami i kłamstwami nie zamierzam dyskutować, zwłaszcza że ty w ogóle nie czytasz tego co ci się pisze (a już na pewno nie ze zrozumieniem), rozmowa z tobą to jak gra w szachy z gołębiem. Szkoda tylko że moderacja daje się tobie manipulować.

@Revmir: Ależ was tam musi palić, że jakiś anon z nudów między pracą niszczy wasze prikazy z Moskwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Czyli można popierać zbrodnicze kraje dokonujące ludobójstw, jeśli to czas przeszły?

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: ja ci mówię, żebyś tego nie robił skoro mnie o to pytasz.

Antifa to sprzeciw do faszyzmu i tylko tyle, organizacja jest nieformalna, ty jedynie powielasz alt-rightową propagandę.

jestem człowiekiem Cywilizacji Zachodu, w której to centrum są Stany Zjednoczone. Kapitalizm, wolność słowa i poszanowanie praw jednostki

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: buahaha. Twoja propaganda z rzeczywistością ma niewiele wspólnego:
      https://www.wykop.pl/wpis/36083319/taki-to-wyglad-swiatowego-imperatora-czy-wiekszy-o/
      A zewnątrz imperium to to są ostatnie rzeczy, o które można by podejrzewać wielkiego imperatora znając skalę jego zbrodni..

A rubliczki z Moskwy przychodziły mu za piękne oczy.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: rozumiem, że masz twarde dowody na to, że pobierał pieniądze za konkretną nielegalną działalność, a nie pracę jako naukowiec? I dlaczego o kasę lecącą z niemieckich czy amerykańskich NGOsów już takiego bólu nie masz?

PS: Federację Rosyjską to ja też krytykowałem jako państwo z marzeń korwinistów.

Wszędzie faszyzm. Wszystko co nie jest bolszewickie jest automatycznie faszystowskie.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: typowy chwyt retoryczny skrajnej prawicy, reductio ad absurdum + sofizmat rozszerzenia xD Fakty są takie że ruchy faszystowskie historycznie sympatyzowały z kapitalizmem, a współcześnie widać to wyraźnie po alt prawicy.

+: Formbi
    •  

@Revmir:

krytykę ameryki
      USA, w Amerykach jest całkiem sporo krajów

+: Revmir
    •  

Antifa to sprzeciw do faszyzmu i tylko tyle, organizacja jest nieformalna, ty jedynie powielasz alt-rightową propagandę.

@Revmir: Jakiegoś urojonego dzisiaj faszyzmu, który zdechł dziesiątki lat temu? Okej.

- członkowie antify wcale nie demolują mieszkań
      - członkowie antify wcale nie zachęcają do agresji i przemocy
      - członkowie antify wcale niszczą samochodów, nie demolują miast, nie brudzą przestrzeni miejskiej swoimi bazgrołami
      - członkowie antify jeszcze nigdy nikogo nie zabili, nie pobili, ani nie usprawiedliwiali żadnych aktów przemocy
      - lokalni przywódcy antify wcale nie manipulują, nie zastraszają ani nie zmuszają swoich członków do łamania prawa
      - antifa wcale nie wykorzystuje symboliki i nie kształtuje się jako organizacja promująca przemoc
      - członkowie antify wcale nie robią burd na manifestacjach i nie rzucają się na ludzi o innych poglądach

organizacja jest nieformalna,

@Revmir: To akurat typowe dla organizacji terrorystycznych. Może podeślesz mi link do aktu założycielskiego wraz ze statusem ISIS? Zdeponowanego w syryjskim sądzie, jak mniemam.

rozumiem, że masz twarde dowody na to, że pobierał pieniądze za konkretną nielegalną działalność, a nie pracę jako naukowiec?

@Revmir: W tym wypadku wierzę wymiarowi sprawiedliwości. Prorosyjska partia Zmiana od samego początku była bardzo zastanawiającym tworem.

buahaha. Twoja propaganda z rzeczywistością ma niewiele wspólnego:

@Revmir: Wyroki są zbyt wysokie i system więziennictwa nie działa do końca jak trzeba.. Czy to cokolwiek zmienia? Czy Ameryka przestaje być z tego powodu centrum Zachodniego Świata z bardzo wysokim poziomem wolności osobistej i wolności słowa? Raczej nie.

I dlaczego o kasę lecącą z niemieckich czy amerykańskich NGOsów już takiego bólu nie masz?

@Revmir: Oczywiście że nie. Bardzo fajnie że po kilkudziesięciu latach wbijania Polakom do głów sowieckiej mentalności inny hegemon próbuje przekazywać tu bardziej pozytywne wartości.

PS: Federację Rosyjską to ja też krytykowałem jako państwo z marzeń korwinistów.

@Revmir: To superancko.

Fakty są takie że ruchy faszystowskie historycznie sympatyzowały z kapitalizmem, a współcześnie widać to wyraźnie po alt prawicy.

@Revmir: Kiedyś z kapitalizmem, a dzisiaj z wykopem xD

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

może to efekt wbijania przez neoliberałów do głów niechęci do własności wspólnej?

@Revmir: Tak, z pewnością o to właśnie chodzi. Antifa bazgrze na murach, bo neoliberalizm im kazał.

Antifa nie ma struktur, nie istnieje takie coś jak "członek antify", po prostu gdy trzeba przeciwstawić się faszystowskiej przemocy to oni biorą w tym udział w obronie.

@Revmir: Nieformalna organizacja nadal pozostaje organizacją. To tylko wygodny wytrych żeby ludzie tacy jak ty mogli jej bronić. Członkowie antify w Grecji zamordowali z zimną krwią jakiegoś dzieciak za inne poglądy polityczne? W Szwecji zdemolowali mieszkanie i spalili samochód jakiemuś działaczowi partii, której nie lubią? No nie ma problemu, przecież antifa nie jest formalną grupą i my nie mamy z nimi nic wspólnego!

Faszyzm w świecie zachodnim przeżywa renesans w różnych odnowionych formach, skutkuje to pośrednio z powracaniem do władzy autorytarnych populistów, często jest łączony z ultraliberalnymi postulatami gospodarczymi jeśli chodzi o alt-right. Ten ostatni jest bardzo mocny w Internecie, główna wykopu jest zasrana cała ich propagandą, nie mówiąc już o anglojęzycznych mediach jak kanały na YT. "Na ulicy" natomiast bardziej popularny jest w tradycyjnym, nacjonalistycznym wydaniu. O wybrykach faszystów w Polsce informują przecież regularnie nawet mainstreamowe media, nie mówiąc o takich stronach jak blog Stop Nacjonalizmowi czy OMZRiK. Strzelaniny w Ameryce o których było niedawno głośno robione przez inceli były skutkiem dostosowanej do nich propagandy alternatywnej prawicy, którą przesiąkają i to nie tylko przez chany. "Realizm" rasowy - eufemistyczna nazwa rasizmu, mizoginia, biały szowinizm, odgrzewana nazistowska teoria spiskowa marksizmu kulturowego, przykrywająca realną destrukcję kultury przez kapitalistyczną komercjalizację. No i oczywiście zwalanie winy za warunki materialne na imigrantów.

@Revmir: Absolutnie nic z tych rzeczy nie rozumiesz. Próbujesz opisywać współczesny świat pojęciami stworzonymi przez dawno pomarłe, wysuszone mumię. Świat nie jest tak prosty, świat nie zatrzymał się na latach 30 XX wieku. Nie dzieli się na faszystów, liberałów i socjalistów. Dorośnij, przynajmniej intelektualnie.

Wiedz tylko, że wiele z nich jest finansowane z budżetu obcych państw i to nie bezinteresownie.

@Revmir: I bardzo dobrze. Polska po 1991 roku przeszła pod strefę wpływów USA-DE. Dzięki Niemcom weszliśmy od UE i NATO, korzystając z dobrodziejstw sąsiedztwa czołowej potęgi gospodarczej świata. Mi to absolutnie nie przeszkadza, bo zmieniając hegemona wiele na tym zyskaliśmy.

> wolność osobista to jest tam tylko dla białych z klasy średniej i wyższej,

@Revmir: ziefffffff

obszar postradziecki to poważny rynek zbytu dla naszych produktów i konfliktowanie się z nimi w imię obcych interesów politycznych nie leży w naszym interesie gospodarczym, tak samo ze względu na dostęp do surowców.

@Revmir: No ja tam nie wiem czy do handlowania z obszarem o gospodarce porównywalnej z Beneluksem akurat potrzebujemy finansowanej z Moskwy partii:)

+: Revmir
    •  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: alt-rightowe fake newsy to nie jest żaden argument kapusiu (te zapędy cenzorskie wprost pokazują jak fałszywe jest to twoje bredzenie o wolności, no ale cóż, widzę że mocno antyfaszystowski komentarz się nie spodobał znowu xD prawda boli).

Absolutnie nic z tych rzeczy nie rozumiesz. Próbujesz opisywać współczesny świat pojęciami stworzonymi przez dawno pomarłe, wysuszone mumię. Świat nie jest tak prosty, świat nie zatrzymał się na latach 30 XX wieku. Nie dzieli się na faszystów, liberałów i socjalistów. Dorośnij, przynajmniej intelektualnie.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: taki skompromitowany błazen jak ty próbuje mnie pouczać xD Te słowa, co pogrubiłem to powinny być skierowane do ciebie, zwłaszcza że o ideach lewicowych masz zerowe pojęcie i każdą rozmowę sprowadzasz do idiotycznego pieprzenia o bolszewikach. Poza tym dalej nie napisałeś mi ile masz lat, coraz bardziej skłaniam się ku przypuszczeniu że mniej więcej tyle, co twój kolega pokemon. Skoro wyskakujesz z takimi buńczucznymi odzywkami jak "dorośnij" to powinieneś się zdeklarować. Na temat neofaszyzmu i powrotu tendencji autorytarnych w polityce mówią wiele również mainstreamowi politolodzy więc daruj sobie te nędzne gierki.

I bardzo dobrze. Polska po 1991 roku przeszła pod strefę wpływów USA-DE. Dzięki Niemcom weszliśmy od UE i NATO, korzystając z dobrodziejstw sąsiedztwa czołowej potęgi gospodarczej świata. Mi to absolutnie nie przeszkadza, bo zmieniając hegemona wiele na tym zyskaliśmy.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: fajnie, że wprost przyznajesz się do podwójnej (a)moralności oraz przedmiotowego traktowania kwestii suwerenności do zamaskowania swojej rusofobii i antypolskich poglądów xD

akurat potrzebujemy finansowanej z Moskwy partii:)

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: powtarzam, do póki nie ma wyroku sądu (a sprawa przeciąga się podejrzanie długo, do tego wobec niej zastrzeżenia mają poważne międzynarodowe instytucje) to to są tylko oskarżenia.

•  

alt-rightowe fake newsy to nie jest żaden argument kapusiu

@Revmir: Wszystkie informacje o zbrodniach i atakach terrorstycznych antify to kłamstwa? Ta ostatnia próba podpalenia ośrodka zamkniętego dla nielegalnych emigrantów przez członka antify, okrzyknięta przez amerykańskie media powrotem do lewackiego terroryzmu też?

(te zapędy cenzorskie wprost pokazują jak fałszywe jest to twoje bredzenie o wolności, no ale cóż, widzę że mocno antyfaszystowski komentarz się nie spodobał znowu xD prawda boli).

@Revmir: Czy to ja ponoszę odpowiedzialność za to, że jesteś zbyt głupi na nauczenie się na pamięć kilku prostych punktów regulaminu wykopu? Może po prostu przestań go łamać?

taki skompromitowany błazen jak ty próbuje mnie pouczać xD

@Revmir: No chyba wyraziłem się jasno, że tłumaczenie dynamiki współczesnych przemian społecznych komuś, kto mentalnie siedzi w jakimś kołchozie lat 30-stych, dzieli świat roku 2019 na jakichś tam faszystów i socjalistów to próżny trud.

Ja wierzę w klasizm i klasowy kapitał kulturowy. Dlatego jestem świadom, że nieironiczne dogadywanie się z jakimś anonem, który zapewne pyta się w biedronce ludzi czy nie zbierają przypadkiem naklejek na świeżaki, a potem całymi dniam żali w internecie jak to zły janusz biznesu go wyzyskuje ma dokładnie tyle sensu, co wiara Oskara Lange, że ekonometria rozwiąże problemy ekonomicznej kalkulacji w socjalizmie.

Na temat neofaszyzmu i powrotu tendencji autorytarnych w polityce mówią wiele również mainstreamowi politolodzy więc daruj sobie te nędzne gierki.

@Revmir: I tak zapewne z tej gadaniny niewiele rozumiesz, więc: patrz wyżej.

fajnie, że wprost przyznajesz się do podwójnej (a)moralności oraz przedmiotowego traktowania kwestii suwerenności do zamaskowania swojej rusofobii i antypolskich poglądów xD

@Revmir: Chyba 3 raz w tym wątku piszę, że o wiele bardziej odpowiada mi hegemonia Niemiec i Stanów Zjednoczonych niż moskiewskich towarzyszy. I jak widać nie tylko mi, bo Polska jest fanatycznie wręcz pro-unijna i bardzo mocno pro-amerykańska. Czego w mojej wypowiedzi nie jesteś w stanie pojąć?

powtarzam, do póki nie ma wyroku sądu (a sprawa przeciąga się podejrzanie długo, do tego wobec niej zastrzeżenia mają poważne międzynarodowe instytucje) to to są tylko oskarżenia.

@Revmir: Służby nie działają w taki sposób.

•  

Wszystkie informacje o zbrodniach i atakach terrorstycznych antify to kłamstwa? Ta ostatnia próba podpalenia ośrodka zamkniętego dla nielegalnych emigrantów przez członka antify, okrzyknięta przez amerykańskie media powrotem do lewackiego terroryzmu też?

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: po pierwsze to, jak na typowego totalitarnego cenzora przystało, zgłosiłeś mój wpis, w którym pisałem o przemocy i terrorze alt-prawicy w Ameryce, następnie bawiąc się w whataboutism. Takie zagrywki to sobie możesz stosować w dyskusjach ze swoimi starymi ale nie ze mną. Ja rozumiem, że nie każdy ma potencjał intelektualny pozwalający na opanowanie czytania ze zrozumieniem ale powtórzę jeszcze raz, może nawet człowiek o twoim intelekcie coś zrozumie. W bańce informacyjnej alt-prawicy pełno jest fake newsów, wszystko trzeba weryfikować (a ciebie to ciężko osądzać o intelektualną uczciwość, w ogóle to pierwsze słowo równie dziwnie brzmi jak drugie, w kontekście twojej osoby). Nie ma takiego czegoś jak "członek antify", to oksymoron. A podpalenie zamkniętego ośrodka dla emigrantów aż się prosi o wzbudzenie podejrzeń z fałszywą flagą. Poza tym skala lewicowego chuligaństwa jest mikroskopijna względem prawicowego.

Czy to ja ponoszę odpowiedzialność za to, że jesteś zbyt głupi na nauczenie się na pamięć kilku prostych punktów regulaminu wykopu? Może po prostu przestań go łamać?

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: ponosisz odpowiedzialność za wciskanie kłamstw i bzdur moderacji, która po wyedukowaniu przyznała mi ostatnio rację.

No chyba wyraziłem się jasno, że tłumaczenie dynamiki współczesnych przemian społecznych komuś, kto mentalnie siedzi w jakimś kołchozie lat 30-stych, dzieli świat roku 2019 na jakichś tam faszystów i socjalistów to próżny trud.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: racja, ciężko wbić ci cokolwiek do głowy.

Ja wierzę w klasizm i klasowy kapitał kulturowy. Dlatego jestem świadom, że nieironiczne dogadywanie się z jakimś anonem, który zapewne pyta się w biedronce ludzi czy nie zbierają przypadkiem naklejek na świeżaki, a potem całymi dniam żali w internecie jak to zły janusz biznesu go wyzyskuje ma dokładnie tyle sensu

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: takie komentarze świadczą tylko o twojej degeneracji i braku jakichkolwiek zahamować moralnych. Oraz o braku odpowiedniego wychowania przez rodziców. Bardzo prostackie argumentum ad personam nie oparte na żadnych twardych podstawach. O osobie nakręcającej sprzed kompa spirale nienawiści do kogoś tylko dlatego, bo ma inne poglądy nie trzeba się rozpisywać, bo obraz sam się rysuje przed oczami. O swoim klasizmie nie musisz pisać, lepiej udowodnij że posiadasz jakiś kapitał skoro tak cwaniakujesz, pokemony czy rajtuzy pokazują jaka jest wiarygodność wolnorynkowych fantastów w internecie.

co wiara Oskara Lange, że ekonometria rozwiąże problemy ekonomicznej kalkulacji w socjalizmie.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: śmiesznie brzmi, jak ktoś, kogo niewiedza została wielokrotnie zdemaskowana próbuje błyszczeć pojęciami i nazwiskami xD

Chyba 3 raz w tym wątku piszę, że o wiele bardziej odpowiada mi hegemonia Niemiec i Stanów Zjednoczonych niż moskiewskich towarzyszy. I jak widać nie tylko mi, bo Polska jest fanatycznie wręcz pro-unijna i bardzo mocno pro-amerykańska. Czego w mojej wypowiedzi nie jesteś w stanie pojąć?

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: http://mitynauki.pl/2014/07/23/poznajemy-sofizmaty-falszywa-alternatywa/
      Nie jestem w stanie pojąć tego, dlaczego ludzie o o bardzo ograniczonym rozumowaniu i horyzontach mogą być tak pełni pychy.

Służby nie działają w taki sposób.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: bo ty się znasz na działaniu służb xD Wróć może do swoich stulejarskich wysrywów bo to jest twój poziom.

•  

Takie zagrywki to sobie możesz stosować w dyskusjach ze swoimi starymi

@Revmir: Musisz być bardzo mocno sfrustrowany, że aż wyłazi z ciebie prawdziwa natura osiedlowego sebka. Jakoś bardzo mnie to nie dziwi.

ponosisz odpowiedzialność za wciskanie kłamstw i bzdur moderacji

@Revmir: Racja. Wciskam guzik "zgłoś" kiedy widzę symbolikę nienawiści, komentarze o odstrzeleniu innych ludzi, portrety zbrodniarzy albo próby tuszowania ludobójstw. Taki ze mnie manipulator.

próbuje błyszczeć pojęciami i nazwiskami xD

@Revmir: W bodajże drugi najbardziej znany polski ekonomista to "błyszczenie nazwiskami"? Coś ci się musiało poprzestawiać w głowie od tego stania za kasą w biedrze, seba.

Nie jestem w stanie pojąć tego,

@Revmir: Zakładam, że nie jesteś w stanie pojąć bardzo wielu rzeczy. A geopolityka z pewnością jest jedną z nich.

•  

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: buahaha ktoś, kogo krytyka ogranicza się do prostackich wyzwisk personalnych na poziomie gimbusa (z dużym prawdopodobieństwem taki jest stan rzeczywisty) i projekcji będzie mi takie rzeczy pisał. Frustrat wyżywający się w mizogińskich wysrywach, którego pasją jest robienie tagów o "p0lkach" xD Całodzienna masturbacja musi być chyba dla ciebie uciążliwa... Do tego kompletny cham obrażający ludzi pracy, nie wiem ile masz lat (duża szansa że gadam z kolejnym 17-letnim dzieciakiem jak taki pokemon) ale świadczy to tylko o tym, że pochodzisz z patologicznej rodziny, bo nie udzielono ci elementarnego wychowania.

Zakładam, że nie jesteś w stanie pojąć bardzo wielu rzeczy. A geopolityka z pewnością jest jedną z nich.

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: twoje "założenia" nikogo nie interesują. Względem ciebie to ja takie rzeczy udowodniłem.

kiedy widzę symbolikę nienawiści, komentarze o odstrzeleniu innych ludzi, portrety zbrodniarzy albo próby tuszowania ludobójstw

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: świetnie, że w ogóle nie takie rzeczy mam na myśli xD Zresztą, ktoś kto neguje imperialistyczne ludobójstwa oraz za symbolikę nienawiści uważa antyfaszystowskie III strzały jest ostatnim, który może być w tych sprawach uczciwy.

•  

W bodajże drugi najbardziej znany polski ekonomista to "błyszczenie nazwiskami"?

@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: o tym wiem, dlatego drwię z twojej błazenady, kiedy chciałeś niezbyt mądrym wtrętem na ten temat zrobić na mnie wrażenie xD