Wpis z mikrobloga

Dziecko daje przykład jak powinien wyglądać polski YT - Tym razem na serio...

Pamiętacie jak Wykop niegdyś wypromował pewnego pociesznego grubaska... ZWARIOWANEGO MARCINA, ponieważ ten miał "ponoć" fajny content? Wszyscy wiemy, jak potoczyła się dalej jego kariera - wywiady w telewizji, fejm, a potem grubasek zaczął umieszczać na swoim kanale sztampowe łajno typu "10 faktów o mnie!", _"Oglądam swoje stare filmiki * beka*", "Unboxing", "Q&A" i cała masa reklam. Aż w końcu moda na Marcinka przeminęła, a na samego nieletniego youtubera spadła fala hejtu. Z czasem, niektórzy zaczęli pukać się w czoło: "Kurła, kogo myśmy wypromowali?". Teraz Wykop wyczaił kanał Biwakowy. Z góry zaznaczam, że nie mam nic przeciwko autorowi rzeczonego kanału. Ba, faktycznie jest to coś nawet ciekawego. Martwi mnie jednak jak potoczy się dalsza kariera tego dzieciaka - czy przez "wykopowy pocałunek śmierci"_, na fali popularności zeszmaci się do reszty jak Marcin i zaczynianie jechać na syfie jaki wszyscy dobrze znamy i nienawidzimy, czy jednak nie da się omamić szaleństwu jakie wokół niego się wytworzy i będzie dalej robił swoje. Życzę chłopakowi jak najlepiej i naprawdę nie chcę by znalazł się na liści "ofiar", które Wykop.pl wypromował, a potem bestialsko zniszczył.
#polskiyoutube #zwariowanymarcin #biwakowy #przemyslenia #niepopularnaopinia #wykoppromujepotemzaluje
CulturalEnrichmentIsNotNice - > Dziecko daje przykład jak powinien wyglądać polski YT...

źródło: comment_f4FPP3OURObX0Ar4ZcTvaZwnJPLhezFi.jpg

Pobierz
  • 4