•  

  Było to już wykopie o tym CV? Co o tym sądzicie? Zdjęcie to fragment z CV jakiegoś programisty
  Link do wątku na linkedinie

  W komentarzach wypowiada się też sam autor

  Jako autor omawianego cv pozwolę sie wykorzystać sytuacje i zapytać co sądzicie o moich innych zastosowanych w cv pomysłach?
  1. Podaję datę ostatniej aktualizacji cv by pominąć pytania "czy coś się zmieniło bo znaleźliśmy cv w bazie i nie wiemy czy aktualne".
  2. Podaję link do google driva na którym zawsze można znaleźć aktualną wersje cv.
  3. Podaję link do calendly by każdy mógł automatycznie zarezerwować spotkanie ze mną bez potrzeby dodzwaniania się do mnie i sprawdzania przez mnie w kalendarzu czy ktoś inny nie zajął już tego terminu.
  4. Podaję tabelkę z oszacowanymi przez mnie poziomami umiejętności (by nie robić ich osobno w różnych ankietach przesyłanych czasami prze rekruterów).
  5. Za czas poświęcony na programistycznie testy online (typu hacker rank, codility, itd itp) pobieram normalną stawkę za godzinę gdyż uważam, że mając prawie 9 lat komercyjnego doświadczenia, będąc w zarządzie kilku spółek informatycznych i mając magistra z informatyki z PW już wykazałem swoje umiejętności i traktuję to jako zwykłe zlecenie.


  Do tego podobno w poprzednich wersjach CV robił graf do określenia stawki xD

  kiedś był graf decyzyjny ale zajmował 3/4 strony w cv

  wcześniej algorytm uwzględniał liczbę architektów a którymi będę pracować [...]. Im więcej było architektów tym mniej kasy chciałem bo zakładałem, że będę mógł się więcej nauczyć (od nich). Wiedza jest dla mnie cenniejsza niż pieniądze.

  przez 2 lata miałem równanie parametryczne! Brzmiało ono 150/h - 5/h za każdą technologie w projekce której nie mam w cv (czyli których mogę się nauczyć), ale niestety, większość czytających nie umiała podstawić do wzoru :(

  #programowanie #rekrutacja #pracbaza #praca #cv #pracait #linkedin #hr

  źródło: media.licdn.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h