•  

  ...podobno jeszcze dzisiaj tylko czekamy. Także kolejny dzień aby powłóczyć się po stolicy Bhutanu.
  I kto by pomyślał,że w tym kraju pierwszy samochód pojawił się 40 lat temu. Ba, ten kraj otworzył się na zewnętrzny świat zaledwie 40-50 lat temu.
  Najlepsze jest to,że przez te 3 dni,widziałem dopiero 2 turystów. Parę w podeszłym wieku. Zero,ZERO turystów. A za kilka dni gdy znajdziemy się u celu,to dopiero będzie dzicz. Według danych krajowych w 2018 tamte rejony odwiedziło zaledwie kilkunastu turystów którzy wybierali się na trekking w góry wysokie. Na szczęście,mnie góry nie interesują ...

  #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #fotografia #ciekawostki

  źródło: bth47.jpg

  •  

   @antropolog78: drogi jest Bhutan jako cel turystyczny?

  •  

   @Brango: Nie wiem jaka jest dla Ciebie granica "drożyzny". Między 200-350$ za dzień pobytu w zależności w jakim okresie chcesz tam być i w jakie rejony chcesz pojechać. Do tego dolicz cenę biletu lotniczego i wizę. I dodam że tylko z kilku lotnisk możesz dostać się do Bhutanu. Także jeszcze dolicz sobie cenę biletu do danego kraju (Tajlandia,Indie,Nepal).

  •  

   @antropolog78 a to nie jest tak, że jest roczne ograniczenie liczby turystów?

  •  

   @gnomos: To mój 3ci raz w tym kraju i jedyne ograniczenie o jakim słyszałem to takie,że Bhutan ma ograniczoną liczbę miejsc gdzie mogą zakwaterować turystów. Także jedni wyjeżdżają inni przyjeżdżają. I dodać trzeba, że do Bhutanu bardzo dużo przylatuję/przyjeżdża hindusów. I to oni robią największy burdel w tym kraju. Ale też i bardzo dużo inwestują.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (24)

 • avatar

  kiedy widzisz na paczce znak o zachowaniu ostrożności

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Parafianie napisali do księdza donos na dyrektorkę szkoły podstawowej, której syn jest gejem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  W liście min.:

  Czy Ksiądz Kanonik wie, kto jest dyrektorem szkoły podstawowej w Błaszkach. Niedawno nasze dzieci, jak to w wakacje bywa, bawiły się i szukały ciekawostek w Internecie. Natrafiły na zdjęcia, gdzie dyrektorka Sulwińska ze swoją rodziną świętowała na paradzie równości w Poznaniu".

  "To okropne. Jak mamy wytłumaczyć naszym dzieciom to zło, jeśli dyrektorka popiera i reklamuje LGBT+"

  "Tolerujemy ich, ale nie pozwolimy, by grupy finansowane przez Sorosa mówiły nam, jak mamy żyć i wychowywać nasze dzieci. Niestety zaraza LGBT+ dotarła już do Błaszek"

  Ksiądz poinformował kobietę o sprawie osobiście, jak sama przyznała:

  To była miła rozmowa. Nie naskoczył na mnie. Nie był oburzony, że mój syn jest gejem. Po prostu pokazał mi ten donos, żebym o nim wiedziała. Odpowiedziałam, że mój syn jest dorosły, a to, że jest gejem, nie sprawia, że się go wyrzeknę.

  Warto dodać że niedługo w Błaszkach odbędzie się konkurs na dyrektora szkoły:

  Być może powodem wysłania tego donosu jest zbliżający się konkurs na stanowisko dyrektora szkoły. W tej chwili pełnię obowiązki dyrektora, ale jesienią ma być przeprowadzony konkurs. Mogę się tylko domyślać, że takimi metodami ktoś będzie chciał naciskać na burmistrza

  https://www.wykop.pl/link/5101553/donos-na-dyrektorke-szkoly-bo-ma-syna-geja/

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #homoseksualizm #lgbt #szkola
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)