Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki,

Od kilku miesięcy polecałem gorąco zdrapkę "Szybki Milion", która to od dłuższego czasu, z przerwami, zajmowała miejsce pierwsze zdrapkowego podium. I właśnie dzisiejszą gorącą zdrapkową informacją jest to, że:

Polowanie na 1 000 000 zł w zdrapce "Szybki Milion" zostało zakończone!!!

Nagroda główna została wydrapana w miejscowości #nowysacz. Skan wygrywającej zdrapki wrzucam jako obrazek do tego wpisu. Szczęśliwą liczbą gracza z Nowego Sącza okazała się być liczba 45. To ona skrywała pod sobą kwotę 1 000 000 zł.

Tym samym wielomiesięczne podium na którym znajdowała się zdrapka "Szybki Milion" musi zostać zrewidowane i należy opisać Wam zdrapkowe podium na nowo!

Miejsce 1:
"Góra Kasy" - zdrapka w cenie 10 zł, z główną wygraną w wysokości 500 000 zł. Jeszcze nie do tak dawna ta zdrapka była bardzo ciekawa, bo wszystkie nagrody główne były w niej nadal do wydrapania. Obecnie została już jednak ostatnia nagroda główna i znajduje się ona w wersji czarnej. Pamiętajcie, że w sprzedaży znajduje się także wersja ciemnozielona - w niej już nie ma nagrody głównej i należy ją omijać.

Miejsce 2:
"Premia 777" - zdrapka w cenie 10 zł, z główną wygraną w wysokości 507 000 zł. Początkowo w tej zdrapce były do wydrapania 3 nagrody główne, obecnie jednak w grze pozostaje ostatnia i znajduje się ona w wersji zielonej, przy czym w przypadku "Premii 777" należy patrzeć również na numer paczki danej zdrapki, ponieważ interesującym nas przedziałem jest ten poniżej 240 000. Należy pamiętać by unikać zakupów wersji czerwonej tej zdrapki, gdyż wersja czerwona jest już pozbawiona nagród głównych.

Miejsce 3:
"Lucky 77" - zdrapka w cenie 5 zł, z główną wygraną w wysokości 200 000 zł. Początkowo w tej zdrapce do wydrapania były 4 nagrody główne, 2 w wersji zielonej, z koniczynkami, i 2 w wersji czerwonej, z serduszkami. Obecnie jednak do wydrapania pozostaje ostatnia nagroda główna i znajduje się ona w wersji czerwonej, z serduszkami. Podobnie jak w "Premii 777", aby zwiększyć swoje szanse na nagrodę główną oprócz koloru należałoby zwracać uwagę na numer paczki danej zdrapki. Decydując się na kolor czerwony powinniśmy sprawdzić czy numer paczki jest poniżej 160 000.

Za nami zatem krótkie opisanie nowego zdrapkowego podium najlepszych zdrapek do zakupu. Pamiętajcie, że jeszcze bardziej szczegółowe opisanie zdrapek w każdej kategorii cenowej jest poniżej, w następnej sekcji.

Natomiast w tej sekcji pozostaje mi życzyć wszystkiego dobrego graczowi z Nowego Sącza, który wzbogacił się o 1 000 000 zł. Niesamowita wygrana, która pozwala już zrealizować naprawdę drogie marzenia. Mam nadzieję, że takie pieniądze pozwolę trochę odsapnąć od trudów życia dnia codziennego i pozwolą udać się na, zapewne, należy odpoczynek.

.............................................................................................................................

Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?

- 1 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej cenie w "Arkuszu Zdrapkowym" miejsce 1. zajmuje zdrapka "Lotek". Zdrapka ta została podzielona na 7 transz i dwie z nich nie powinny posiadać już żadnej nagrody głównej, ale pozostałe 5 transz jakieś nagrody główne powinna jeszcze trzymać. Dlatego jeżeli kupujecie zdrapkę "Lotek" to przy większych zakupach warto unikać przedziałów w których tych nagród głównych nie ma, bądź pozostało niewiele i skupić się na tych przedziałach w których powinny znajdować się jeszcze po 3 nagrody główne. W tym celu pamiętajcie by pilnować tych danych w "Rankingu Zdrapkowym"!

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych i nie ma w planach wydania jakiejś nowości. Więc jeżeli musi to być zdrapka w cenie 1 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zdrapkę "Kółko i Krzyżyk". Początkowo do wygrania było 30 nagród głównych, obecnie jednak w grze nadal pozostaje 28. Pozostałe zdrapki w tej cenie posiadają jeszcze mniej pozostałych nagród głównych do wygrania i to właśnie "Kółko i Krzyżyk" daje w sumie gwarancję na to, że będziemy kupować losy z przedziałów, które nadal jakieś główne nagrody posiadają.

- 2 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej "Ranking Zdrapkowy" pokazuje, że powinniśmy kupować zdrapkę "Pensja". W "Pensji" możemy liczyć aż na 72 000 zł, co jest naprawdę wysoką wygraną w kategorii zdrapek za 2 zł. Pod względem wysokości nagrody głównej zdrapka ta jest wyprzedzana jedynie przez "Super 7", gdzie do wygrania jest 77 777 zł. Obecnie w zdrapce "Pensja" do wydrapania pozostało 7 nagród głównych i są one ukryte w wersji różowej jak i w pomarańczowej. Jeżeli w Waszej okolicy są te zdrapki w sprzyjającym przedziale, a dodatkowo macie ochotę na coś za 2 zł to ta zdrapka jest właśnie dla Was.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Po ostatniej wydrapanej nagrodzie głównej w zdrapce "Szybkie 50" nie ma obecnie zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych, ale 14 sierpnia (czyli w sumie już jutro!), do sprzedaży wchodzi zdrapka "Szalone 20", a w raz z nią 14 nagród głównych, każda o wartości 10 000 zł! Warto jednak zauważyć, że celem istnienia zdrapki "Szalone 20" jest "rozdawanie" szybkich nagród w postaci 20 zł i pozostałe nagrody nie są w niej tak interesujące. Wystarczy popatrzeć na wysokość nagrody głównej, aby być już trochę zniesmaczonym jej wysokością. Dlatego pomimo tego, że w zdrapce "Szybkie 50" brakuje jednej nagrody głównej to wg mnie zdecydowanie lepszym zakupem będą zdrapki "Szybkie 50", tam dajemy sobie szansę na 50 000 zł, co jest zdecydowanie lepszym wynikiem niż "skromne" 10 000 zł.

- 3 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej polecam zakup zdrapki "Krzyżówka". W zdrapce "Krzyżówka" nagroda główna to "tylko" 40 000 zł, ale jak już przystało na zdrapki w cenie 3 zł ilość dostępnych nagród głównych zawsze rekompensuje niższą nagrodę główną, niż powinniśmy się w tej cenie spodziewać. Dodatkowo zdrapka #!$%@? się ciekawą metodą drapania polegającą na drapaniu pól z literami, które zostały ukryte pod warstwą ścieralną. Warto zauważyć, że w sprzedaży jest dostępna wersja zielona i fioletowa zdrapki "Krzyżówka", ale nagrody główne są dostępne już tylko w zielonej wersji tej zdrapki i to właśnie ją należy kupować. Wersję fioletową należy sobie odpuścić, gdyż tam nie mamy już żadnych szans na wydrapanie 40 000 zł.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 3 zł z kompletem nagród głównych i nie ma w planach wydania jakiejś nowości. Więc jeżeli musi to być zdrapka w cenie 3 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zdrapkę "Owocowa Eksplozja". Początkowo do wygrania był 16 nagród głównych, obecnie jednak w grze nadal pozostaje 11. Pozostałe zdrapki w tej cenie posiadają jeszcze mniej (procentowo) pozostałych nagród głównych do wygrania i to właśnie "Owocowa Eksplozja" daje najwyższe szanse na to, że będziemy kupować losy z przedziałów, które nadal jakieś główne nagrody posiadają.

- 5 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej miejsce pierwsze przejęła zdrapka "Lucky 77", to właśnie o niej napisałem co nieco w początkowej części wpisu. Z pierwotnych 4 nagród głównych do wydrapania pozostała ostatnia, i została ona ukryta w wersji czerwonej (z serduszkami). Interesująca nas zdrapka "Lucky 77" jest dostępna w 2 kolorach, więc jak już pisałem, należy zwracać szczególną uwagę na zakupiony kolor. Nagroda główna w tej zdrapce to naprawdę fajne 200 000 zł i obecnie szanse na jej wydrapanie przy zakupie jednego sprzyjającego losu wynoszą około 0,0003%. Przy większych zakupach pamiętajcie żeby szczególną uwagę zwrócić na numer paczki tej zdrapki. Aby zwiększyć swoje szanse na wygrane należy celować w paczki o numeracji poniżej 160 000.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
W kategorii zdrapek za 5 zł wszystkie nagrody główne są nadal dostępne w zdrapce "Rubinowa". Totalizator Sportowy przygotował ich aż 3, a każda to wygrana w wysokości 214 000 zł. Zdrapka jest już w sprzedaży od kilku tygodni i ma naprawdę bardzo dobre wzięcie wśród drapiących bo nakład wyprzedaje się naprawdę szybko. Pomimo takiego wyprzedania nadal wszystkie nagrody główne są ciągle do wydrapania. Z takich drobnych ciekawostek to w zdrapce "Rubinowa" mamy spore szanse na wydrapanie 40 zł, nie jest to co prawda duża kwota, ale ostatnio Totalizator Sportowy wydaje zdrapki w których do wygrania jest dużo drobnicy, a mało naprawdę fajnych kwot. Wszystko po to żebyście od razu szybciutko wymieniali wygrane na następne losy i nakręcali spiralę sprzedaży [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

- 10 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
W tej kategorii cenowej od kilku miesięcy wybór jest jeden i niezmienny, zdrapka "Góra Kasy". Obecnie w zdrapce "Góra Kasy" pozostało do wydrapania ostatnie 500 000 zł, i zostało ono ukryte w wersji czarnej. Dlatego bardzo polecam tę zdrapkę kupować, ale podczas zakupów należy skupić się już tylko na wersji czarnej. Omijajcie w kolekturach wersję zieloną, gdyż w wersji zielonej możecie liczyć już maksymalnie na tylko 10 000 zł.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
Obecnie w kategorii zdrapek w cenie 10 zł z kompletem wszystkich nagród głównych, jest tylko jedna zdrapka i nazywa się ona: "Big 777". Totalizator Sportowy przewidział w niej 2 nagrody główne, każda o naprawdę fajnej wartości wynoszącej aż 507 000 zł! Warto zauważyć, że zdrapka ta ma identyczną piramidę wygranych jak zdrapka "Premia 777", ale wyróżnia się tym, że jest to zdrapka z widocznym efektem trójwymiarowości. Wg drapiących trudno się ją drapie i efekt tej trójwymiarowości jest dosyć słaby, ale jednocześnie po tempie sprzedaży widać, że zdrapka wpadła ludziom w oko. Może i Wy będziecie mieli w niej więcej szczęścia.

- 20 zł -
- Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
Najlepszym zakupem w tej cenie będzie zdrapka "Mój Pierwszy Milion" w kolorze zielonym. W tym kolorze znajduje się ostatnia główna wygrana o wartości aż 1 000 000 zł! W sprzedaży dostępna jest także wersja żółta zdrapki "Mój Pierwszy Milion", ale tam już możecie liczyć najwyżej jedynie na 25 000 zł. Z takich ciekawostek mogę powiedzieć, że pierwsza nagroda główna w zdrapce "Mój Pierwszy Milion" została wydrapana przez użytkownika blank1981 z https://forumlotek.pl/. Jest to najwyższa wygrana odnotowana przez osobę związaną z tworzeniem społeczności lubiących zdrapki. Przy odrobinie szczęścia może druga nagroda główna trafi w ręce któregoś z Mireczków lub Mirabelek.

- Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
W tym miejscu warto zauważyć coś bardzo ciekawego. Totalizator Sportowy stwierdził najprawdopodobniej, że zdrapki za 20 zł zostają wydawane w zbyt dużym nakładzie, przez co bardzo długo leżą na półkach kolektur. Dodatkowo sprzedaż zdrapek za 20 zł spadła po wprowadzeniu zdrapek za 30 zł. Z tego powodu najbliższe zdrapki za 20 zł będą najprawdopodobniej wydawane w niższym nakładzie i tak do sprzedaży trafiła zdrapka "Gruba Kasa". Zdrapka została wydana w nakładzie 2 001 000 sztuk i wśród nich jeden los to gruba wygrana w kwocie 1 000 000 zł. Warto zauważyć, że zdrapka wyszła w lipcu a już wyprzedane zostało ponad 20% nakładu. Widać cena zdrapki nie odstrasza i sprzedaje się ona o dziwo bardzo dobrze.

- 30 zł -
W tej kategorii cenowej mamy do drapania zdrapkę o jubilerskiej nazwie "Brylanty". W zdrapce tej mamy do wydrapania nadal 2 nagrody główne, każda to wygrana w postaci aż 2 000 000 zł! Warto dodać, że jeżeli zamierzacie drapać "Brylanty" to pilnujcie swojego portfela. Ta zdrapka, podobnie jak poprzedniczka, "Wielka Zdrapka 777", potrafi szybko drenować kieszenie i bardzo często możecie napotykać na swojej drodze paczki ze zwrotem 120 czy 150 zł, gdzie wygrywające losy będą Wam często dawać tylko 30 czy też 60 zł. Takie kwoty kuszą graniem "na wymianę" a to szybko może Was doprowadzić do frustracji, że ciągle tylko te zwroty i zwroty. Zdrapka "Brylanty" jest oczywiście bardzo ciekawa pod względem np. ilości nagród w kwocie 1 000 zł, czy też po prostu możliwości wygrania ogromnej rekordowej, jak na zdrapki, kwoty 2 000 000 zł, ale naprawdę trzeba się pilnować żeby finansowo z nią nie popłynąć.

- 50 zł -
Tutaj również nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy obecnie pakiety "Super Prezent" oraz "Czas na Prezent". Większość pakietów jest sprzedawana w paczkach po 10 zdrapek w cenie 5 zł każda, czyli ich łączna cena to 50 zł. W pakiecie tym minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję chociażby niskiej wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci. Jeżeli stoicie przed wyborem pakietu, to koniecznie decydujcie się na pakiet "Super Prezent", w nim nadal macie szansę na 250 000 zł. Kupując pakiet "Czas na Prezent" pozbawiacie się szansy na 250 000 zł gdyż w tym pakiecie takich nagród już nie ma i maksymalnie możecie w nich wydrapać 10 000 zł

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Arkusz Zdrapkowy" dostępny dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_XzTHYYJOjzP9PDcnsEm9SgQQULJaGlq8.jpg

Pobierz
  • 17
@hipokampO_o: hej, ja lubię te które już trochę poleżą, nakład się zmniejszył, ale nadal główne nagrody są do wydrapania. Takie "Big 777" to dla mnie jeszcze zbyt świeża sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli masz podobne zasady to bierz te trzy polecane na początku wpisu.
@diabe: Po kolei. Omijałem większe stawki, kręciłem za możliwie najmniej, by było więcej radochy. Traciłem jakieś kilka złotych na kręcenie i jak trafiałem bonus (kilka-kilkanaście złotych) to zmieniałem grę. I tak wychodziłem na plus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutaharion: Kurczę, polowałem na tę zdrapkę. Katowice wyczyściłem. W Nowym Sączu byłem w czerwcu i nawet jakąś kupiłem. Tyle kasy sprzed nosa mi uciekło (,)
Ale tak blisko głównej wygranej, to nie byłem jeszcze nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to na szczęście koniec z tą zdrapką, bo nieźle drenowała kieszeń (°°
twoim zdaniem w zdrapki za jakie kwoty najsensowniej jest celować ?


@hipokampO_o: im droższe zdrapki tym wyższy % puli przeznaczonej na wygrane. Np. w zdrapce "Lotek" za 1 zł będzie to 56,54%, natomiast w zdrapce "Brylanty" za 30 zł będzie to 68,41%. I to właśnie w ten sposób znalazłbym coś dla siebie. Dużej różnicy między tymi za 10, 20 i 30 zł już nie ma więc staram się raczej brać te