•  

  OAG: LOT stracił prawie 200 mln dolarów przychodu przez uziemienie MAX-ów <<< znalezisko
  Do tej pory uziemienie boeingów 737 MAX kosztowało linie lotnicze około 4,1 mld dolarów utraconych przychodów. W pierwszej dziesiątce przewoźników najbardziej dotkniętych uziemieniem jest LOT, który straci łącznie prawie 2 mln miejsc, wylicza firma OAG.

  (...) By pokazać straty poniesione przez linie lotnicze w wyniku uziemienia MAX-ów, autorzy raportu wyliczają różnicę pomiędzy oferowaniem zaplanowanym przez linie lotnicze do obsłużenia najnowszymi boeingami 737, a aktualnym oferowaniem już po uziemieniu tego modelu samolotu. Jak wynika z wyliczeń, w wyniku uziemienia maszyn oferowanie przewoźników na całym świecie do 5 sierpnia b.r. skurczyło się o 41 mln foteli. Ogółem uziemionych zostało 387 maszyn służących w barwach 43 linii lotniczych.

  (...) LOT, według wyliczeń autorów raportu, stracił do 5 sierpnia tego roku prawie 1,97 mln miejsc, co przyjmując wyliczenia raportu, przekłada się na prawie 200 mln dolarów utraconego przychodu. Jak szacuje OAG, oferowanie na pokładach boeingów 737 MAX 8 polskiego przewoźnika od 18 lutego do 5 sierpnia powinno wynosić ponad 2,3 mln miejsc. Ostatecznie przed uziemieniem MAX-ów, LOT wykorzystał jedynie oferowanie w wysokości niecałych 338,5 tys. miejsc. Innym przewoźnikiem z naszego kraju wymienionym w raporcie jest Travel Service Polska ze stratą prawie 2,3 tys. miejsc.

  Grafika za:
  https://dailyhive.com/vancouver/boeing-737-max-grounding-oag-analysis-august-2019

  #polska #lotnictwo #lot #boeing #737 #samoloty

  źródło: images.dailyhive.com

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Mirki i Mirabelki, ostatnio wpadłam na pomysł robienia plecaków z ręcznie wyszywanym haftem geometrycznym. Chciałabym pokazać swoje wyroby i przy okazji robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Do zgarnięcia uszyty przeze mnie od podstaw plecak z białej (ciepły odcień) ekologicznej skóry. W środku znajduje się podszewka wraz z kieszonką. Na środku ręcznie haftowany geometryczny słonik. Zwycięzcę wylosuję przez mirkolos we wtorek 20.08 o godzinie 21:37 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj lub na świeżo założonej stronie https://www.facebook.com/Latkabag/
   Zdjęcia innych przykładowych w komentarzach.
   Wymiary po rozłożeniu: wewnętrzny: 30x32cm, całkowity (z falbanką): 39x30cm. Szyję też większe mieszczące A4.

   #latkabag -> zakładam tag do obserwowania moich wyrobów #handmade #rekodzielo #leatherworking #chwalesie #diy #szycie #modadamska #moda #plecak #haft #tworczoscwlasna #rozowepaski
   pokaż całość

   odpowiedzi (126)

  • odpowiedzi (10)

  • avatar

   2 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną. Oboje pracujemy w jednej firmie. Nasze relacje po rozstaniu były w miarę normalne czyli jakieś cześć, krótka rozmowa. Nadal trochę mnie boli bo to ona mnie zostawiła dla innego typa, z którym już tydzień po zerwaniu bujała się po mieście i chwaliła się w pracy nim przed koleżankami. Mimo wszystko nie pokazywałem, że mam do niej jakąś urazę tylko starałem się zachowywać w pracy pozory, że wszystko jest ok. Jakoś 2 tygodnie temu mojej byłej popsuł się samochód a, że dojeżdżamy z jednej małej miejscowości do miejsca pracy poprosiła mnie o to czy na czas naprawy mogłaby ze mną jeździć. Zgodziłem się bo i tak nie poniosę za to dodatkowych kosztów. Po pierwszym tygodniu zaczęły się prośby typu "mógłbyś mnie dziś podrzucić do Kamila" (tak na imię ma jej obecny chłopak), "Poczekasz na mnie godzinę po pracy bo muszę zrobić zakupy". Nawet była sytuacja, że wracał z nami jej chłopak bo akurat był w mieście i miał jechać do niej a po co ma się męczyć autobusem. Po tych akcjach czuje się jak ostatni frajer a wiem, że to potrwa jeszcze przez kolejny tydzień. W pracy ze mnie podśmiechują, że jestem jej szoferem. Najgorsze, że oni podczas jazdy przy mnie potrafią się miziać na tyle samochodu albo pocałować. Nie wiem co mam zrobić i czuje się jak totalny przegryw. Jak z tego wybrnąć tak żebym już nie musiał jej wozić i żeby wyszło to z klasą? Nie chce spin bo potem w pracy będą niezręczne sytuacje a chce mieć spokój i pracować.
   #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #feels #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #pracbaza
   pokaż całość

   odpowiedzi (100)