•  

  Brawo panie Kurski, brawo panie Kaczyński, brawo panie Jędraszewski - lekcja z morderstwa prezydenta Gdańska niczego was nie nauczyła - zainspirowany pisowską propagandą w TVPiS podwójny morderca (m.in. matki Bogdana Borusewicza) napisał list z groźbami do prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka:

  Jacek Jaśkowiak w poniedziałek ujawnił, że kilka tygodni temu otrzymał list z pogróżkami. Autorem korespondencji ma być przestępca skazany na dożywocie za podwójne zabójstwo. Jedną z jego ofiar była matka Bogdana Borusewicza.

  Podczas wywiadu prezydent Poznania dodał, że po rozmowie z policjantami i ekspertami do spraw bezpieczeństwa posłuchał ich rad. "Poddałem się pewnym ograniczeniom dotyczącym mojego życia prywatnego. Zgodziłem się na szereg zmian, na przykład nie dojeżdżam rowerem do pracy"

  Jacek Jaśkowiak wśród winnych takiego stanu rzeczy wymienił Telewizję Publiczną. Wyjaśnił, że uderzyła go motywacja autora listu, który napisał, że jego zachowanie było spowodowane tym, co zobaczył w telewizji. - To potwierdza moją tezę, że ta sytuacja, która dzisiaj jest, zagrożenie życia samorządowców, wiąże się z wykorzystaniem przez rząd PiS tej tuby propagandowej w postaci TVP i radia publicznego, które były wymierzone w polityków i samorządowców - stwierdził.

  Prezydent Poznania skomentował też działania Kościoła. Powiedział, że są one dla niego wielkim zaskoczeniem.

  Kościół i jego hierarchowie wspierają PiS. Natomiast dla mnie sytuacja, w której zupełnie idzie się w poprzek Pisma Świętego i podgrzewa się atmosferę nienawiści wobec określonego środowiska, formułując takie tezy, jak na przykład arcybiskup Jędraszewski, to jestem tym rzeczywiście poruszony (...) Ubolewam, że polski Kościół tak daleko odchodzi od tego, co głosi papież Franciszek

  https://www.wykop.pl/link/5087663/jaskowiak-o-tvp-zagrozenie-zycia-samorzadowcow-wiaze-sie-z-ta-tuba-propagandowa/

  #poznan #polityka #tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #propaganda #amorzad #dojnazmiana #kosciol #neuropa

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • odpowiedzi (16)

  • avatar

   Mama dostała ostatnio lekcje życia. Popierała pomysł 500 plus i nie mogła zrozumieć dlaczego jest on zły, więc życie postanowiło jej to wytłumaczyć. Gdy wręczyła 3 miesięczne wypowiedzenie lokatorom ci przestali płacić. Przez 4 miesiące nie chcieli płacić, nie chcieli się wyprowadzić mieszkając na koszt mojej mamy. Oczywiście w państwie które stworzyliśmy od 89 roku nie można wyrzucić kogoś z własnego mieszkania. Pozostaje tylko droga sądowa. Mojej mamie nie przeszkadzało że 2 tys zł z jej pensji zabiera państwo ale przeszkadzało jej że musi sponsorować patoli mieszkanie przez 4 miesiące. pokaż całość

   odpowiedzi (47)

  • avatar

   Pozrowionka

   odpowiedzi (13)