Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, stało się rozstalem sie ze swoią #rozowypasek (jej winna ). Mamy mieszkanie kupione na dwoje za gotówkę żaden kredyt itp. Miałem się wyprowadzić w poniedziałek z własnej woli żeby jej nie oglądać, ale przemyslalem i czemu mam sue wyprowadzać ze swojego mieszkania, zostanę tu do sprzedaży. Teraz pytanie być chujem i sprowadzać laski do domu czy odpuścić?

odpowiedzi (24)

Spotkałem się z Ukrainką z tindera. Mówie jej, ze p0lki są roszczeniowymi księżniczkami, są materialistkami, w związku tylko oczekują, ze to facet bedzie skakać koło nich a od siebie nic nie dają, są do tego mało ambitne, leniwe i nawet miłe nie potrafią być ale słyszałem od kolegów, że za to Ukrainki to są bardzo pożądne dziewczyny i świetne partnerki do zwiazków (chciałem się troche podlizać i spawić jej komplement). Nagle widze na jej twarzy lekki smutek. Mysle sobie co jest, może coś źle zrozumiała, więc jeszcze raz powtarzam, ze Ukrainki to się bardzo wporządku dziewczyny. Minęło może z 10 minut, a około 40 od naszego spotkania i dziewczyna mówi, ze będzie się już zbierać. Wiedziałe ze coś jest nie tak. Pożeganliśmy się, zaraz napisałem jej, ze dziekuje za spotkanie i czy się spotkamy znowu. Zaraz dostaje odpowiedz: nie. Pytam się dlaczego? Dziewczyna pisze, ze pierwszy raz spotkała się zeby jakiś Polak tak obrażał polki i że spoko tak się źle wypowiadam o swich rodaczkach, które według niej są bardzo ok i miłe, to ona nie jest zainteresowana taką znajaomością. Zaraz dodała że była rozczarowana tym spotkaniem ze mną bo wczesniej bardzo fajnie się jej ze mną pisało. Po czym para skasowana ( ͡° ʖ̯ ͡°).
    Daje sobie jeszcze max 2 tygodnie używania tego gówna i jak nie poznam nikogo ciekawego to usuwam ta aplikacje w cholere.

#tinder #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zalesie #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

( ͡º ͜ʖ͡º)
    #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (11)