Wpis z mikrobloga

Szukam sobie gry, w którą mógłbym zainwestować sporo czasu i chyba padło na Rocket League, ale zanim zacznę mam kilka pytań do osób z większym doświadczeniem w tej grze, jeżeli takie tu są ;)

1. Jak przedstawia się przyszłość RL? Gra jest w jakiś sposób nadal rozwijana? Nie jest umierająca, nie ma dużego spadku graczy?
2. Każdy w grze ma równe szanse i liczą się tylko umiejętności czy samochody można w jakiś sposób ulepszać, rozwijać itd. za punkty/hajs? Nie jest to gra typu pay-to-win?
3. Community jest bardzo rakowe i będę się cały czas #!$%@?ł na innych graczy czy można spokojnie pograć? ;)

Ktoś, coś?

#rocketleague
  • 9
@seann 1. Nadal jest rozwój, eventy i grę znajduje się bardzo szybko 2. Nie ma mowy o p2w 3. Jak się dostatecznie wqrwisz na randomów, włączasz sobie solo, ale najlepiej mieć znajomków do gry
@seann: 1. Cały czas są jakieś eventy, rocket passy, tryby i graczy jest dużo, więc o to nie ma się co martwić. Noo chyba że epic coś zepsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Jak grasz rankedy to dostajesz osoby na tej samej randze, więc masz takie same szanse. Auta różnią się hitboxami, ale tak naprawdę nie ma to praktycznie znaczenia. Wygląd aut itp. to już tylko kosmetyka.
1. Cały czas idzie swoim tempem do przodu, a odkąd wkroczyło epic widać że zaczyna rozwijać się jeszcze szybciej a to dopiero początek tej współpracy. Warto dodać że gra jest jednak wciąż dość młoda. Jest to tytuł mocno stawiający na esport, co też raczej nakręca rozwój.
2. Równe szanse, only skill.
3. Rakowe nie bardziej i nie mniej niż w innych tytułach. Zawsze można wyłączyć czaty i ograniczyć się do quick chatu.
@seann: Ze standardowych aut polecam wypróbować na pewno octane (chyba najczęściej używane auto przez pro graczy) i breakouta. Jeśli spodoba Ci się bardziej pierwsze auto to graj nim, a jak te drugie to wtedy polecam kupić DLC supersonic fury i grać dominusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seann najbardziej toksyczne community w historii gier. Dzisiaj np jeden koles zyczyl mi raka pluc, a drugi smierci mojej rodziny w pozarze. Najlepiej to chyba grac casuale z kolegami, bo na rankedy szkoda nerwow xd