Wpis z mikrobloga

@RobieZdrowaZupke: ale na glupote nie ma rady. Ty potrafisz wykorzystac mozliwosci tego portalu do polepszania wlasnego social skilla. Inni potrafia zrzedzic i uzalac sie nad soba. Latwiej jest trzymac w sobie negatywne mysli bo nic nie trzeba robic, a one i tak przyjda same. Ludzie to lenie.
@Cumpelnastodwa: Well, ja na tym portalu też głownie zrzędzę i użalam się na sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu lepiej tu siedzieć i użalać się nad sobą, niż leżeć w łóżku i patrzeć w sufit. Ponadto poznałem tu kilka osób z którymi regularnie utrzymuje kontakt.
@RobieZdrowaZupke: @azbestowy_zolnierzyk: @toksyczny_hydraulik: @GreatestLoser: @Alzheimer: przyczyną #!$%@? dla was może nie jest, ale przez niektórych trolli i ich sekciarskie wypierdy, mam takie wrżenie, że dużo młodszych typów, takich nastolatków z jakimiś dość zwyczajnymi problemami dojrzewania zaczyna sobie wkręcać, że przegrało życie i teraz to już tylko piwnica, hui wielki i szelki.
Fajen jest, jak tu się toczą jakieś normalne rozmowy, ludzie sobie doradzają itd.
Niefajen jest, jak
tu siedzieć i użalać się nad sobą, niż leżeć w łóżku i patrzeć w sufit


@RobieZdrowaZupke: o! Jeszcze wyciagasz jakies wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°). To bardzo dobrze o Tobie swiadczy. Niektore osoby gadaja tutaj takie glupoty i tak w kolo Macieju. Nic im sie nie da wyjasnic. Niestety bardzo czesto powodem ich #!$%@? nie jest niski wzrost albo zakola. Jest to LENISTWO i tyle. Negatywne emocje
@Fafnucek: Bo grono osób twierdzi, że z przegrywu się nie wychodzi i zostaje tylko sznur. Mnie jeszcze nikt stąd nie wyganiał, mimo że wychodzę z przegrywu od 7 miesięcy, a piszę tu od miesiąca. I nie stawiam sobie za cel pierwszorzędny znalezienie różowej, ale rozwój osobisty.
@Fafnucek

Niefajen jest, jak tu się zaczyna dojeżdżać każdego, kto próbuje coś tam z życiem poogarniać. Ile razy się tu widzi "Wypier... z tagu, jesteś failed normie, a nie przegryw."?


przecież to ma właściwości terapeutyczne właśnie, kiedy ludzie ci mówią, że wcale nie jest z tobą tak najgorzej i może powinieneś wrócić do normalnego życia, a nie zamulać na tagu