Wpis z mikrobloga

DPD to szambo

Inpost wygrywa

Zamówione dwie identyczne paczki odebrane tego samego dnia czyli wczoraj (inpost nawet później o kilka godzin)

i zgadnijcie jaka paczka będzie dziś, no oczywiście, że inpost.
DPD w gówno centrali jest dalej i będzie najwcześniej w piątek.

Zróbcie ktoś HA TFU w komentarzach bo pluje na nich totalnie.
  • 13
@Axatem: HA TFU na dpd, mnie #!$%@? jak coś zamawiam i mi się śpieszy w opinie napisane jest kurier, a potem #!$%@? sprzedający wysyła to paczka48 w PP, raz 5dni roboczych nie po to płacę 20zł za kuriera, żeby czekać tyle dni #!$%@? #!$%@? Ha TFU
@kamilsonik: za to powinny lecieć negatywy dla nich.
Nie po to można cennik wysyłek sobie robić jak chcesz, żeby to wysłali PP48, która tylko z nazwy jest 48 bo zmienili regulamin, że 72 h może iść HA TFU.
@KrolOkon: Tu masz rację, Inpost to jest coraz to lepsza firma.
Zdarza im się faktycznie robić błedy jak wszystkim. Ale wysyłam z 25 paczek msc. i zero #!$%@? problemów na drugi dzień zawsze.
A DPD?

Szkoda Strzępić RYJA
@Kartkowka_z_grilla: nie żeby coś ale za to powinni ich wywalać jak wcześniej tego nie ustaliliście.

Mi raz DHL zostawił Bóg wie komu, chyba z 3 godziny ustalałem gdzie jest paczka, podpis nie wiadomo kogo nikt z sąsiadów nie kojarzy takiego nazwiska. On oczywiście nie odbiera bo zaczął urlop.
Dramat,
@Axatem: najlepsze ze skladalem skarge to przodowaly u nich opinie ze "no ale to sasiadka" czy "ale przeciez paczka dotarla". A nawet #!$%@? smsa "zostawilrm paczke u sasiadki" nie bylo.

A byl jeszcze przypadek ze kurier podpisal paczke za mnie i tylko dal do reki i poszedl.
@Axatem: @Kartkowka_z_grilla: zajebiście, że chwalicie InPost.

Piątek wysłana paczka. Poniedziałek próba dostarczenia. O #!$%@? #!$%@? 11:00. Telefon od kuriera. Kurier "albo ktoś odbierze o tej godzinie, albo ja jadę do domu a paczka na centrum paczek". Centrum paczek 20 km dalej. Reklamacja złożona.
Wtorek. Kurier dzwoni. "dzień dobry paczka pod adresem, nikogo nie ma" "nic się nie zmieniło od wczoraj, dalej pracuję do 16" "a nie może jakiś sąsiad odebrać?"