Wpis z mikrobloga

Tak wygląda 3-letni kask #hjc is max 2, sporadycznie używany. Nie latał, te śrubki nie były ruszane - nawet nie wiedziałem o ich istnieniu, do póki tych pęknięć nie zauważyłem. HJC nie odpowiada na wiadomość, a chciałbym chociażby tylko wiedzieć, czy naprawiają coś takiego odpłatnie. Nie polecam. #!$%@? kupuj kask, jak twój jest w b. dobrym stanie, tylko pęka samoczynnie. Chcesz kupić HJC, nie kupuj.

#kask #motocykle #motomirko #motomirki
DragDay7 - Tak wygląda 3-letni kask #hjc is max 2, sporadycznie używany. Nie latał, t...

źródło: comment_HF2pAAtTCvzhOBMdaaVU7lb2rVTHy2Dh.jpg

Pobierz
  • 9
@Scrape: Ja bym rozważył zakup, gdyby chociaż odpowiedzieli mi na wiadomość, którą wysłałem dwa tygodnie temu. Jak mi się kask posypie to chcę mieć możliwość jego naprawy. :S
Jeździłem w tym kasku 2 lata i odradzam, właśnie ze względu na jakość wykonania, u mnie działo się to samo co u Ciebie @DragDay7. Do tego mechanizm blendy zaczął mi się przycinać po kilku miesiącach, szczęka lubiła się nie domknąć, ogólnie słabo wykonany.
Samego HJC nie odradzam, bo dziewczyna jeździ w tańszym integralu i wszystko jest ok, działa jak należy i nic złego się nie dzieje.