•  

  W Polsce to się nigdy nic nie zmieni przez januszostwo Polaków. Starzy drugi raz zapłacili mirkom budowlańcom "zaliczkę" bez umowy i zdziwieni, że drugi raz zostali wyj#bani. Normalna ekipa budowlana oczywiście nie bo za drogo, miras tańszy. Tak samo serwisowanie #samochody u Mirka bez protokołu i faktury, a potem płacz, że fuszerka i nie można reklamować, ale zanieść do normalnego warsztatu i dostać fakturę to nie bo zdzierajo złodzieje.
  #janusze #przemyslenia #polakicebulaki

  +: 100mph, cowiek_malpa +4 innych
  •  

   @AndrzejBreivik podpierdolic ich teraz do US i na Policję

  •  

   @100mph: Do US jasne, na policje to trzeba mieć dowód, a nie na czarno najmować

  •  

   @AndrzejBreivik: pffffffffffffffffffff co to za różnica czy faktura czy umowa....

   Rozumiem, że masz wtedy na papierze wszystko jest jak rościć swoje prawa.

   Ale znajomy zamówił okna w firmie wraz z montażem. Tak to źle zrobili, że uszkodzili też okna - nawet ja bym stwierdził, że odstawili maniane.. wszystko na umowę, faktury itp.

   Co z tego jak:

   - typ 3 lata się sądził
   - 3 lata nie można było okien ruszać, przez co w zimie w tych pomieszczeniach co miał je montowane, musiał dogrzewać czym się da bo tak okna przepuszczały zimno
   - co z tego że po 3 latach wysądził swoje czyli "zwrot kasy"
   - 3 lata użerania się z kimś o zwrot kasy za "okna", zero zadość uczynienia czy coś.
   - zwalniać się z roboty, brać urlopy na rozprawy, wizyty 10 rzeczoznawców

  •  

   @samuraj24: Jasne to cie w 100 procentach przed Mirkami nie ochroni, ale ryzyko masz masakrycznie mniejsze trafić na minę jak firma wystawia faktury i wie, że w razie czego pozwiesz ich do sądu. Poza tym ja płacę podatki to dlaczego miras ma sobie chować nieopodatkowany zarobek w skarpecie, jest usługa to jest faktura i podatek koniec.