Wpis z mikrobloga

Mireczki doradźcie mi, czy ja za dużo wymagam przy zakupie listwy progowej?
Kupiłem dziś rano listwę progowa afirmax o długości 1,8 metra za jedyne 60 zł, z myślą ze akurat starczy na połączenie paneli w dwóch miejscach po ok 80 cm.
Uciąłem pierwszy kawałek i zamontowałem. Biorę się za wymierzenie i odcięcie drugiego kawałka patrzę a tam niespodzianka jak na zdjęciu.
Poszedł wiec do Castoramy, gdzie produkt został zakupiony i informuje, ze na listwie znajduje się wada fabryczna i że chciałbym zareklamować. Spławili mnie mówiąc, ze kupując każdy towar trzeba sprawdzić czy nie ma nim jakiejkolwiek wady. Rozumiem ze w przypadku listwy sprawdzić trzeba czy nie jest pokrzywiona, ale nie sprawdziłem czy struktura na całej listwie jest jednakowa. Pracownik rozpatrujący wezwał kierownika, który również stwierdził ze skoro uciąłem 80 cm listwy, to już nie można tego zareklamować. Poinformowałem panów, ze oddam zamontowany kawałek 80 cm, ale stwierdzili ze uciąłem to nie ma szans na reklamacje.
#remontujzwykopem #remont #castorama
Matijas3535 - Mireczki doradźcie mi, czy ja za dużo wymagam przy zakupie listwy progo...

źródło: comment_6ydT41myywIWSL7KOYEBjDYualUMeMCs.jpg

Pobierz
  • 3