Wpis z mikrobloga

Kurde co za historia, jestem tak zadowolony że nie uwierzycie. Z resztą sam nie mogę uwierzyć w ten fart ale do rzeczy.

Wracam z pracy i już z daleka widzę typa o karnacji orzechowej. Typ wyglądał z twarzy na Azjate i miał pseudo irokeza + plecak podróżny. Stal i się rozglądał z deka zdezorientowany. Mieszkam niedaleko morza więc stwierdziłem że pewnie turysta.

Stwierdziłem że poprawię naszą opinię jako narodu za granicą i podejdę zagadam, bo może potrzebuje pomocy.
(Kalecze angielski więc będę pisał jak mówiłem)

-czesc jestem Piotrek i podaję mu rękę
- sorry man i dont understand
- oh no problem, my name is Peter what are you doing here ? Are you live on Poland or travel ?

Oczywiście cały czas z uśmiechem.
Typ zaczął opowiadać że pochodzi z Azji (nie powiedział dokładnie skąd albo mi umknęło) i poleciał samolotem do Portugalii, wziął trochę pieniędzy ze sobą i jedzie w stronę domu czasem autostopem czasem komunikacją. Generalnie miał już jechać prosto do domu ale zastanawia się czy nie pojechać na południe, a teraz szuka stacji pociągowej.

Chwilę pogadaliśmy, posmieszkowaliśmy i zaproponowałem że w sumie jakby potrzebował to mogę mu pomóc póki jest w Polsce czy to dopowiedzieć, zarezerwować motel czy coś.

Typ się ucieszył i mówi że bardzo chętnie i dziękuje. W tym momencie podaje mi (! Obcemu typowi!) do ręki swojego iPhone 9 żebym mu wpisał numer.

Sobie myślę #!$%@? mordo dwa razy nie musisz powtarzać, szybko się odwróciłem i zacząłem #!$%@? z tym telefonem bo wiedziałem że mnie nie dogoni że względu na plecak.

I tu moje pytanie, chce ktoś kupić używanego iPhone 9?

#heheszki #czujedobrzeczlowiek #pasta
  • 2