Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra Wykopowicze, wiem (albo wierze w to), że cześć z Was to naprawdę kreatywni i inteligentni ludzie :) do tych kieruje swoj wpis. Już wkrótce otwieramy bistro w Gdyni i jak na małżeństwo z dużym stażem przystało, nie potrafimy dojść do konsensusu jeśli chodzi o nazwę. Mamy już jakiś zalążek, ale mamy kilka „ale” :)
  Po krotce: serwować będziemy domowe jedzonko, wystrój biało-drewniany (bo tak sobie wymyśliłam i już), lokalizacja jak wspomniałam w Gdyni. Nazwa ma być raczej krótka i zawierać słowo „bistro”.
  I tu prosimy Was o pomoc.
  A żeby nie było za darmo, to małe #rozdajo dla tego, którego nazwa spodoba nam się najbardziej (nawet jeśli nie zostanie użyta) - wysyłam 200 zł na konto :) + jeśli Ci po drodze do Gdyni karmie za darmo zupa i daniem głównym raz dziennie przez dwa tygodnie :)
  Nie wiem jaki odzew będzie miał wpis, ale zakładając niewielki, najfajniejsza nazwę wybierzemy we wtorek (20.08) rano :)
  #popielniczkagotuje
  #gastronomia
  #gdynia
  I trochę #gotujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (329)

 • avatar

  Kto i kiedy wymyślił 8 godzinny czas pracy? To jest pojebane 1/3 doby, kiedy człowiek ma żyć?
  6 godzin powinno być maksymalnie :/

  #pracbaza

  odpowiedzi (117)

 • avatar

  Szykuję się na wesele i trzeba się przygotować na głupie pytania "kiedy ślub" i "kiedy dziecko".
  Dziecko mamy już jedno upatrzone tylko czekamy na wrzesień żeby w drodze do szkoły je porwać a ze ślubem to w odpowiedzi do potencjalnej teściowej zapytalabym czy jej małżeństwo służyło (rozwodka) ale wylecialabym na zbity pysk z tej imprezy xD
  Dawajcie najlepsze odpowiedzi na wscibskie pytania o ślub/dziecko.

  #dziendobry #glupiewykopowezabawy #niewiemjaktootagowac #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)