Wpis z mikrobloga

Beka z wykopowych faszystów (nie wskazuję palcem, niektórzy powyłapywali bany, ich koledzy z kolei nadal szarżują xD). Z jednej strony można usłyszeć, jak na alt-rightowych foliarzy przystało, niepoparte niczym pieprzenie o ruskich czy chińskich agentach, z drugiej wyzywanie od przegrywów na minimalnej w gównopracy (gdzie takie twierdzenie, będące jedynie wymysłem autora, ma jedynie pełnić rolę klasistowskiej obelgi, bo nie ma oczywiście żadnego oparcia w dowodach - i tu zwracam się do czytających, tacy ludzie otwarcie wami gardzą - normalnymi pracownikami, co również wielokrotnie demaskowałem; chociaż faktem jest, że taka postawa prezentowana przez pryszczatych licealistów jest komiczna i świadczy przede wszystkim o ich niewychowaniu przez rodziców) xD Bo jak wiecie, wróg jest równocześnie silny i słaby, stara taktyka tego rodzaju demagogów. Ale darmowa reklama tagu jest i to skuteczna - nic tylko być wdzięcznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż zabawnie przestaje być gdy widzi się np. komentarze z lajkami o przejeżdżaniu samochodem lewicowych demonstrantów. Bo gdy pomyśli się o tym, że jakiś frustrat może sobie wypożyczyć samochód marki, dajmy na to, Porsche (nie są to chyba jakieś duże pieniądze, potencjalnie do odłożenia z kieszonkowego) i wjechać w ludzi o odmiennych poglądach politycznych to człowieka aż ciarki przechodzą. A z Ameryki, skąd ta polityczna tandeta oparta na nienawiści jest importowana niemalże 1:1, regularnie dobiegają wieści o takich wydarzeniach..

Kończąc, kojarzy mi się to oskarżanie o rosyjskość trochę z mainstreamowymi mediami z USA. Do każdego narodu trzeba podchodzić z szacunkiem, wbrew brunatnej szczujni - gdzie oczywiście od takiej postawy do popierania iście korwinistycznej polityki Putina jest bardzo daleko.

#antykapitalizm #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #prawackalogika #bekazkorwina #antifa #korwin #libertarianizm
Revmir - Beka z wykopowych faszystów (nie wskazuję palcem, niektórzy powyłapywali ban...
  • 4