Wpis z mikrobloga

co sądzicie o takiej sytuacji z #turystyka gość bierze pokój, dostaje wczesniej zaraz po wczesniejszym, posprzątany, etc przyjmuje bez zarzutów, potem jednak wydzwania nie mówi powodu.. okazuje chodzi że znalazl wlos na dolnej czesci maty łazienki i jakąs muche za szafą

mówi ze zwrot kasy albo inny pokój.. dostaje dla spokoju wiekszy.. i wszystko sie podoba

powinien zapłacić wiecej? czy moze wypowiedziec umowe? etc czy przegina? #podroze #polska #podrozujzwykopem #turystyka #urlop #morze #pytanie
  • 4
@tg1310: poczekaj, dałem na swiety spokój.. fakt zaplacił z gory.. jest "ale"

co jeżeli będzie teraz chrz..nil wszystkim wobec jak to zostal "upokorzony"

co jak nawymysla na internetach

co jak bedzie sobie szukał nowego lokum i zwrotu całej kasy za mniejszy pokój.. ta opcja w sumie najlepsza bo nie chcę takiego gościa z koszmaru.. ale jak będzie chciał zwrotu za pozostale dni, to czy mozna potrącic za wiekszy pokoj..

to nie
i taka myśl, w sumie dzieki temu ze niedługo rynek przejmą agnecje posrednictwa jak mój ulubiony booking.. to taki gosc niech się kontaktuje z Panią z bookingu z Holandii

wg ich cennika za taki numer są jeszcze wieksze opłaty i moze zostac bez pokoju.. tym bardziej jak ma kartę kredytową w bookingu