Wpis z mikrobloga

969 - 1 = 968

Tytuł: Krótka historia czasu
Autor: Stephen Hawking
Gatunek: literatura popularnonaukowa
★★★★★★★★

Gdy chciałem sobie kupić tą książkę, to wszedłem na stronę wydawnictwa i zobaczyłem jakie są wydania, najnowsze 2018r, spoko, takiego będę szukał. Myślałem że może są dodane jakieś przypisy które zaktualizują książkę, ch*j żadnych przypisów, tylko datę śmierci dopisali ( ͡° ʖ̯ ͡°) przepłaciłem tylko. Książka naprawdę fajna, nie jestem totalnym noobem w tym temacie więc chyba mniej więcej zrozumiałem to co chciał przekazać, nie jest to zdecydowanie książka dla osób które nie wiedzą zupełnie nic na ten temat, a przypisy by się przydały, widać że książka była pisana 30 lat temu, na przykład jest napisane że nie ma oficjalnych polskich nazw rodzai kwarków, a to tłumaczenie tłumacza jest dość śmieszne patrząc na te oficjalne nazwy xD. Świetna książka, polecam.

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_a3XF7G9Cw012fKvcpGRYG0IxDFIw12Eq.jpg
  • 1
Książka naprawdę fajna, nie jestem totalnym noobem w tym temacie więc chyba mniej więcej zrozumiałem to co chciał przekazać,


@MelonMusk64: Też nie jestem noobem, ale wydaje mi się, że akurat zrozumiałem mniej niż więcej.

nie jest to zdecydowanie książka dla osób które nie wiedzą zupełnie nic na ten temat


potwierdzam, próg wejścia jest wysoki