Wpis z mikrobloga

#bitcoin spadł, bo wczoraj ludzie wypłacali, żeby kupić piwsko z biedronki za pół ceny PROMOCJA 12 PIW drugie 12 DOSTAJESZ GRATIS!
Tym żyją ludzie w Polsce, grill, piwerko za pól ceny i to jakie Hajnekeny i Desperadosy, Polak wczoraj czuł się jak Pan, mógł spokojnie napić się czegoś więcej niż żuberek czy Harnaś.

Niestety, 500+, disco polo, promocja z biedronki i kabarety, tym się żyje, a nie wirtualnymi pinionżkami.

Dla przeciętnego zjadacza chleba zyskiem jest kupić piwo warte 4zł za 2zł, a nie zarobić w pół roku 400%.

Popatrzcie sobie na cebuadeals z wczoraj, #!$%@? bagazniki #!$%@? piwskiem XD
#kryptowaluty #biedronka #patologiazewsi
  • 22
@OPcodeRTI: wiedziałem, że przyjdziesz, rozwodniku z smutnym zyciem, dla którego jedyną rozrywką w zyciu jest #!$%@? się do BTC maksymalistów, samemu będąc najbardziej nieudolnym trejderem w #!$%@? galaktyce. Aha i przypomnij mi jeszcze o tym, że straciłem na BMarkecie.... wiesz straciłem tam pewnie ułamek tego co Ty #!$%@?łes świadomie, bedąc nieudacznikiem i DZBANEM.

Dla mnie jestes robalem, kmiocie bez jaj.

Bez urazy
( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@OPcodeRTI: wypominałes i dlatego Cie nie lubię. Bo w tym #!$%@? kraju, jest przyzwolenie dla krętaczy i złodzieju, a z ludzi okradzionych się kręci bekę bo #!$%@? jak mogli komuś zaufać.
A Ty jestes standardowym polaczkiem robaczkiem o którym testoviron mówił nie raz.
@OPcodeRTI: bardzo mnie #!$%@?łes jednym wpisem, teraz Ci nie powiem dokładnie jakim i nie mam zamiaru szukać, ale straciłem do Ciebie szacunek, bo zawsze mimo tego, że sie spieraliśmy to Cię szanowałem jak wszystkich zresztą tutaj. Ale tym jednym wpisem tak mnie #!$%@? dotknąłeś że:
g.....2 - @OPcodeRTI: bardzo mnie #!$%@?łes jednym wpisem, teraz Ci nie powiem dokład...