Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Krychowiak w sumie może już kończyć karierę. Zrobił więcej niż miał prawo ze swoimi umiejętnościami.
  Spierdolił za małolata do Francji, dzięki czemu uniknął ekstraklasy. Później odbijał się od klubu do klubu aż w końcu zaczął dobrze grać w Reims. Stamtąd wyciągnęli go do Sevilli gdzie wpasował się idealnie. Klub z racji tego, że zdominował na kilka lat Ligę Europy (za słaby na LM za mocny na LE) to sobie Grzesiek dwa razy wygrał puchar a to nie w kij dmuchał, jeszcze do tego strzelił jedną z bramek w finale.
  Zagrał dobre Euro, kluczowy karny w 1/8, poszedł po znajomości za kupę kasy do PSG (najdroższy transfer okna we Francji) i przepadł bo wyszły jego wszystkie braki na tle gwiazd. Męczarnie na wypożyczeniu w chujowym West Brom ale przynajmniej ligę angielską zaliczył i poznał ten smak, który nie dany był wielu jego kolegom, chociażby Lewemu.
  Pojechał na mundial, brameczkę strzelił.
  Ostatecznie trafił do Moskwy. Hajs się zgadza, klub mocny jak na ten region europy, trofea są, liga mistrzów co sezon jest i właśnie dzisiaj zrobił sobie kolejny sukces, bo strzelił gola w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych.
  Wygryw jak chuj a to tak, jakby mistrzem świata w boksie został prosty cepiarz.
  #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Taki polecony dziś odebrałem na poczcie.
  Ludziom się nudzi chyba...
  Zastanawiam się jakie trzeba mieć IQ aby wykonać taki przelew.
  Prośba o #wykopefekt, bo to różnie bywa.

  (Oczywiście żadna z opisanych przez Panią Monikę z Warki nie miało miejsca)

  A jutro się przejdę na komendę że zgłoszeniem wymuszenia dużej ilości pieniędzy. Przynajmniej zobaczę jak wygląda komenda rejonowa :)

  #policja #afera #wymuszenie #pieniadze #wiecejtagowniepamietam #ratujemysaabine
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • odpowiedzi (15)

Advertisement