•  

  LGBT, to nie ideologia.
  To Jan Lechoń (właściwie Leszek Józef Serafinowicz) z biura prasowego Józefa Piłsudskiego podczas wojny polsko-bolszewickiej.

  #lgbt #homoseksualizm #homofobia #iirp #pilsudski #poezja #bekazpisu #polityka #memy #historia #ciekawostki #wojnapolskobolszewicka #neuropa

  źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

  •  

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: 1565885899690.png

  •  

   LGBT, to nie ideologia.

   @falszywy_prosty_pasek: LGBT to ruch ideologiczny. Przestańcie to wypierać. xD

  •  

   @MichalLachim: jeśli lgbt to ideologia, to wędkarstwo też

  •  

   @MichalLachim zapomniałeś dopisać o spadkobiercach bolszewickiej zarazy

  •  

   @falszywy_prosty_pasek: xD W takim razie czym jest? Jeżeli LGBT nie jest ruchem to dlaczego homoseksualiści nie działają w pojedynkę, tylko zbierają się pod wspólną flagą? Jeżeli nie jest ruchem ideologicznym/politycznym, to czy to nie śmieszne, że orientacja seksualna ma swoją flagę?

  •  

   jeśli lgbt to ideologia, to wędkarstwo też

   @tell_me_more: Słyszałeś o czymś takim jak Fishing Month? Nie ma czegoś takiego, ale non stop słychać w mediach o LGBT to jest męczące. Jest dzień matki, ale musi być Pride Month.

  •  

   @djtartini1: słyszałem też o movember, czy to znaczy, że jest ideologia wąsowa?

  •  

   @tell_me_more: a ja o tym nie słyszałem, bo to akcja niszowa, a nie wrzucanie swojej narracji non stop.

  •  

   @djtartini1: pride month jest dokładnie tak samo niszowe jak movember

  •  

   @MichalLachim: Ideologią LGBT jest zwykły liberalizm i demokracja, pozdrawiam.

  •  

   @Zenek_: Czyli jednak to ruch ideologiczny. Dziękuję i pozdrawiam.

  •  

   @MichalLachim: ruch ideologiczny bo ludzie którzy są LGBT pokazują się na ulicy i domagają się praw takich jak hetero jak chociażby prawna regulacja ich związków partnerskich.
   W jakim sensie to ideologia. W ogóle to ideologia to nowe słowo zło na wszystko co mi nie pasuje. No z gender studies czyli nauce o różnicach w plci czy to kulturalna czy biologiczna zrobiła się ideologia gender.
   Z LGBT grupie ludzi o nie heteronormatywnej seksualności zrobiła się ideologia.
   Co następne humanizm czyli jako nurt filozoficzny stanie się ideologia humanizmu i będziemy mogli nazywać i atakować już każdego człowieka?
   Jak związki zawodowe pielęgniarzy wyjdą na ulice to stanie się to ideologia pielęgniarzy?

   Przecież tutaj nawet nie próbuje się rozmawiać z ludźmi osiągnąć konsensus tylko słowem ideologia dyskredytuje się drugą stronę.
   Idę spytać mojego szefa geja czy mogę wyznawać ideologię wolnego rynku, czyli światopogląd że najwyższym dobrem jest że każdy uczestnik może dobrowolnie wymieniać się dobrami, z ideologia LGBT czyli ....
   Sam niewiem światopogląd że są geje?

   Ideologia to stan umysłu polskiego nacjonalisty i wyborca PiSu a nie LGBT. To jest tylko określenie pewnej grupy jak homo sapiens.

  •  

   dlaczego homoseksualiści nie działają w pojedynkę, tylko zbierają się pod wspólną flagą?

   @MichalLachim: homoseksualiści tak jak gangsterzy nie działają w pojedynkę i tak samo jak kibice zbierają się pod wspólną flagą swojego klubu - gratuluje naprawdę gratuluję wybrania argumentów :) - argument partii politycznej też jest przepiękny - pewnie nie wiesz ale homoseksualiści glosują też i na pis i chodzą do kościoła :)

  •  

   Słyszałeś o czymś takim jak Fishing Month?

   @djtartini1: A słyszałeś o czymś takim jak zawody wędkarskie?

  •  

   @falszywy_prosty_pasek korzystam z okazji żby wrzucić jego ładny portret

   źródło: 1565898958760.jpg

  •  

   ruch ideologiczny bo ludzie którzy są LGBT pokazują się na ulicy i domagają się praw takich jak hetero jak chociażby prawna regulacja ich związków partnerskich.
   W jakim sensie to ideologia.


   @Der_urologe: W normalnym? Chęć zmiany prawa na takie które będzie dla nas korzystne + chęć zmiany stosunku społeczeństwa wobec homoseksualistów to nie ideologia?

   W ogóle to ideologia to nowe słowo zło na wszystko co mi nie pasuje.

   @Der_urologe: Informacja z dupy.

   No z gender studies czyli nauce o różnicach w plci czy to kulturalna czy biologiczna zrobiła się ideologia gender.

   @Der_urologe: Gender to pseudonauka bardziej, krytykowana przez środowiska naukowe.

   Z LGBT grupie ludzi o nie heteronormatywnej seksualności zrobiła się ideologia.

   @Der_urologe: Ludzie o orientacji homoseksualnej to homoseksualiści. LGBT to społeczność ludzi homo/bi/transseksualnych które mają konkretną ideologię i łączą się pod jednym sztandarem.

   Jak związki zawodowe pielęgniarzy wyjdą na ulice to stanie się to ideologia pielęgniarzy?

   @Der_urologe: Związki zawodowe to też pewnego rodzaju idea(socjalistyczna).

   Przecież tutaj nawet nie próbuje się rozmawiać z ludźmi osiągnąć konsensus tylko słowem ideologia dyskredytuje się drugą stronę.
   Idę spytać mojego szefa geja czy mogę wyznawać ideologię wolnego rynku, czyli światopogląd że najwyższym dobrem jest że każdy uczestnik może dobrowolnie wymieniać się dobrami, z ideologia LGBT czyli ....
   Sam niewiem światopogląd że są geje?


   @Der_urologe: CO? xD

   Ideologia to stan umysłu polskiego nacjonalisty i wyborca PiSu a nie LGBT. To jest tylko określenie pewnej grupy jak homo sapiens.

   @Der_urologe: Jak mówiłem, coś co nazywamy LGBT ma własną flagę która łączy ludzi o pewnych poglądach którzy są akurat homo. Czyli mówisz, że LGBT nie domaga się tolerancji ze strony społeczeństwa i nie popiera faszystowskiego oświadczenia, że żaden przedsiębiorca nie może odmówić obsługi klienta za które odpowiada?

  •  

   @UchoSorosa:

   homoseksualiści tak jak gangsterzy nie działają w pojedynkę i tak samo jak kibice zbierają się pod wspólną flagą swojego klubu - gratuluje naprawdę gratuluję wybrania argumentów :)

   @UchoSorosa: Czyli mówisz, że kibole którzy chcą zakazywać marszów równości nie są ruchem ideologicznym?

   argument partii politycznej też jest przepiękny - pewnie nie wiesz ale homoseksualiści glosują też i na pis i chodzą do kościoła :)

   @UchoSorosa: Wiem, i ci konserwatywni homoseksualiści właśnie nie identyfikują się z LGBT, a nadal są homo.

   A słyszałeś o czymś takim jak zawody wędkarskie?

   @UchoSorosa: Tak, porównuj zawody do domagania się korzystnych zmian w prawie i do domagania się tolerancji od społeczeństwa. Fajny chochoł.

   GIF

   źródło: vignette.wikia.nocookie.net (584KB)

  •  

   @falszywy_prosty_pasek: Ciekawe ilu pedofilów popełnia teraz samobójstwa bo też nie może realizować swoich pragnień.

  •  

   @MichalLachim: > Gender to pseudonauka bardziej, krytykowana przez środowiska naukowe.

   Gender studies to dział nauki w którym sam publikowałem badania porównujac działania leków więc gadanie że to pseudonauka.

   W normalnym? Chęć zmiany prawa na takie które będzie dla nas korzystne + chęć zmiany stosunku społeczeństwa wobec homoseksualistów to nie ideologia?

   Samo LGBT to określenie środowiska. I tyle. Zmianę prawa popiera chyba duża część środowiska. Dojrzałość ustroju w liberalnej demokracji można pięknie wyznaczyć przez to jak ten ustrój chroni mniejszość lub słabszych dając im równe prawa dopasowane do ich potrzeb.

   LGBT to społeczność ludzi homo/bi/transseksualnych które mają konkretną ideologię i łączą się pod jednym sztandarem.

   To każda społeczność ludzi to ideologia górniczy to ideologia bo chcą zachować dofinansowanie do węgla. Używanie słowa ideologia to przesada.

   Związki zawodowe to też pewnego rodzaju idea(socjalistyczna).

   Czyli wszystko jest ideologia. Jak rodzice chcą żłobków żeby mogli chodzić w tym czasie to ideologia bo domagają się pewnych praw. Tu znowu widzę inflancjyjne używane słowa ideologia na wszystko co nie pasuje w swiatopoglad.

   Jak mówiłem, coś co nazywamy LGBT ma własną flagę która łączy ludzi o pewnych poglądach którzy są akurat homo. Czyli mówisz, że LGBT nie domaga się tolerancji ze strony społeczeństwa i nie popiera faszystowskiego oświadczenia, że żaden przedsiębiorca nie może odmówić obsługi klienta za które odpowiada?

   A niech odmawia obsługi homoseksualisty jak to jego światopogląd. Ale niech ujawnia to odrazu ze względów światopoglądów dyskryminuje pewna część społeczeństwa. Tylko że to wtedy kłóci się z prawem że każdy jest rowny wobec prawa chyba że te prawo innaczej to wykazuje.
   Co flaga ma do rzeczy to niewiem. Corporate identity od pracowników McDonalds z własnym ubiorem i marka, znakiem to też ideologia?
   LGBT domaga się akceptacji i praw. Tak jak czarni domagali się praw co nie czyniło ich ideologia negro itp.
   Chyba każdy ma prawo domagać się pewnych zmian. A jeśli odgórne prawa mówią że każdy ma być równy wobec prawa to chyba im to przystoi.

   Nadal nie widzę tutaj ideologii. W ogóle ten termin funkcjonuje tylko w Polsce. ideologia LGBT.
   Światopogląd LGBT nadal niewiem co to ma być że można uważać że istnieje coś takiego jak LBGT? Przecież istnieją. Są namacalnie więc to nie ideologia tak jak nie istniejące rzeczy jak nacjonalizm, liberalizm, socjalizm, panslawizm.
   Światopogląd lub ideologia socjalistyczna to wg. Wikipedii.
   "Socjalizm (łac. societas – wspólnota) – 1. wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do ideologii politycznej wywodzącej się z utopijnej filozofii politycznej rozwijanej w latach 30. i 40. XIX wieku we Francji lub 2. doktryna gospodarcza postulująca upowszechnienie świadczeń socjalnych i poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze). Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest (częściowe lub całkowite) odrzucenie idei kapitalizmu oraz promowanie idei sprawiedliwości społecznej."

   Ideą jest nie namacalna a LGBT to grupa społeczne składające się lesbijek, gejów, biseksualistów i transgender. Tak jak Polacy to grupa społeczna składająca się z osób z obywatelstwem RP.

  •  

   Gender studies to dział nauki w którym sam publikowałem badania porównujac działania leków więc gadanie że to pseudonauka.

   @Der_urologe: Dział nauki który według innych nauk jest fałszywy. Np. genderyzm ignoruje to, że płeć jest uwarunkowana przede wszystkim biologicznie.

   Samo LGBT to określenie środowiska. I tyle. Zmianę prawa popiera chyba duża część środowiska. Dojrzałość ustroju w liberalnej demokracji można pięknie wyznaczyć przez to jak ten ustrój chroni mniejszość lub słabszych dając im równe prawa dopasowane do ich potrzeb.

   @Der_urologe: Zmianę popiera całe środowisko i jest to dowód na to, że to środowisko jest skupione wokół jakiejś idei. Nie rozumiesz, że walka o równe prawa to też idea?

   To każda społeczność ludzi to ideologia górniczy to ideologia bo chcą zachować dofinansowanie do węgla. Używanie słowa ideologia to przesada.

   @Der_urologe: Tak, porównujmy dalej pieniądze do domagania się akceptacji i tolerancji ze strony społeczeństwa. Nie widzisz różnicy?

   Czyli wszystko jest ideologia. Jak rodzice chcą żłobków żeby mogli chodzić w tym czasie to ideologia bo domagają się pewnych praw. Tu znowu widzę inflancjyjne używane słowa ideologia na wszystko co nie pasuje w swiatopoglad.

   @Der_urologe: XD Ty nawet nie wiesz jaki jest mój stosunek do homoseksualizmu. Napisałem, że LGBT to ruch ideologiczny i ty już czujesz się zaatakowany mimo, że to zdanie jest całkowicie neutralne.

   A niech odmawia obsługi homoseksualisty jak to jego światopogląd. Ale niech ujawnia to odrazu ze względów światopoglądów dyskryminuje pewna część społeczeństwa. Tylko że to wtedy kłóci się z prawem że każdy jest rowny wobec prawa chyba że te prawo innaczej to wykazuje.

   @Der_urologe: Prawo jest złe. Przedsiębiorca ma prawo decydować kogo jego firma obsługuje a kogo nie. Dyskryminować to państwo nie może.

   Co flaga ma do rzeczy to niewiem. Corporate identity od pracowników McDonalds z własnym ubiorem i marka, znakiem to też ideologia?

   @Der_urologe: Znowu robienie fikołków intelektualnych i porównywanie spraw nieporównywalnych. xD

   LGBT domaga się akceptacji i praw. Tak jak czarni domagali się praw co nie czyniło ich ideologia negro itp.

   @Der_urologe: Czyli potwierdzasz, że LGBT ma jakąś wspólną ideę?

   Ideą jest nie namacalna a LGBT to grupa społeczne składające się lesbijek, gejów, biseksualistów i transgender. Tak jak Polacy to grupa społeczna składająca się z osób z obywatelstwem RP.

   @Der_urologe: Bla bla bla. Wszyscy wiedzą czym jest LGBT i większość osób w Polsce która popiera np. związki partnerskie jest przeciwko ruchowi LGBT - czy ci ludzie według ciebie mają rozdwojenie jaźni? A co z homoseksualistami którzy nie identyfikują się z LGBT? Udają tylko homoseksualistów? LGBT to tęczowa, progresywna ideologia bazująca na homoseksualistach, a nie homoseksualiści sami w sobie.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement