Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja pierdole Mirki xD jadąc do pracy zabieram po drodze pewien #rozowypasek. Ona mi za to kilka dutków tygodniowo daje i każdy jest szczęśliwy. Miesiąc temu wprowadził się do mnie znajomy z pracy i zapytał się czy zamiast jeździć rowerem czy może dojeżdżać ze mną- mówię mu, że spoko. Wpadamy po tę babkę i już widzę, że ma jakiś dziwny grymas. Mina jej nieco skwaśniała no ale wsiada i jedziemy. Po pracy odwiozłem ją do domu i chwile później dostałem smsa, że ona ze mną już jeździć nie będzie. Nie pytając i nie wnikając powiedziałem, że ok, no bo prawdę mówić to nie robi mi te dodatkowe £5 tygodniowo w porównaniu do kilometrów, które nadrabiałem. Dziś, czyli po 2 tygodniach od ostatniego kursu razem, dowiedziałem się od jej znajomej dlaczego ona na mnie taka obrażona jest i czemu ze mną już nie jeździ. Szczerze? Za chuja bym na to nie wpadł xD jaśnie pani nie będzie jeździć w aucie na siedzeniu z tylu xD dostałem po ryju taką ilością #logikarozowychpaskow, tak bardzo mnie to zażenowało, że już mam powoli na dywanie kółko udeptane od rozchodzenia tego. Kobieta 35 lvl a zachowanie godne 8 latki.
  #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Cześć mireczki

  Mój znajomy z Chin poprosił mnie o pomoc w promowaniu jego nowego sklepu na #aliexpress. Zaproponowałem mu zorganizowanie małego #rozdajo na wykopie, żeby dotrzeć do większej publiczności ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Tutaj link do sklepu: https://www.aliexpress.com/store/4413194 a przedmiotem #rozdajo będzie dowolny produkt w nim dostępny (wygrany wybiera) oraz przesyłka. Jak widzicie, kolega sprzedaje tam głównie case do różnych modeli #telefony #smartfon .

  Ponadto, specjalnie dla mirków przygotowaliśmy zniżkę ( #promocje ). Z kodem #tylkomirko dostaniecie 30% zniżki na produkty kosztujące $7,99 oraz 10% na resztę asortymentu. Kod wpisujemy w wiadomości do sprzedającego w czasie składania zamówienia, następnie NIE płacimy za nie i czekamy aż sprzedający dostosuje cenę.

  pokaż spoiler potem już płacimy :P


  Jeśli ktoś ma specjalne zamówienie (coś czego nie ma w sklepie), możecie napisać do sprzedającego przez aliexpress, powiedział że postara się znaleźć. Ale to już poza rozdajo. Jeśli macie jakieś sugestie, jakie akcesoria do telefonów powinny się znaleźć tym sklepie, to chętnie przekażę koledze.

  Losowanie przez mirkorandom, jutro (19.08.2018) o 23:00 czasu polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Psst, nie zapomnijcie o #cashback jakbyście coś zamawiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  byłam w escape roomie z trzema chłopakami ze swoich studiów, przez ponad 50 minut byliśmy uwięzieni w małym pokoju. pachneli tak pięknie i praktycznie cały czas dotykałam ich dłoni. czuję się jakbym była na haju... to były najlepsze chwile mojego życia. jak pójdziemy jeszcze raz to złapię jednego z nich w talii i powiem, że przypadkowo

  #stulejacontent #tfwnobf #gownowpis pokaż całość

  odpowiedzi (70)