Wpis z mikrobloga

Witam. A natomiast dzisiaj odpada historia, która miała 30.16% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najmniej lubiany przez Was przedmiot szkolny. Do dzieła! ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. A natomiast dzisiaj odpada historia, która miała 30.16% głosów ...

źródło: comment_Rpb4PEcd3aplnb0jzJtANNIlEwFLtxH5.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJMNIEJ LUBIANY PRZEDMIOT SZKOLNY:

  • geografia 27.7% (856)
  • j. angielski 11.2% (345)
  • matematyka 31.3% (965)
  • w-f 29.8% (920)

Oddanych głosów: 3086

  • 48
Angielski. Jako że mam jako taki talent do języków to poza szkołą uczyłem się anglika, w szkole niemiecki rozszerzony. Przychodzi liceum i pach angielski od zera i trzeba patrzyć jak się p0lacy alfabetu uczą ja #!$%@? horror. Oczywiście ten ich "główny" język czyli w tym wypadku niemiecki też był na żałosnym poziomie. Ogólnie słabe liceum miałem i gówno się tam nauczyłem. W tym roku chyba zdawalność poniżej 70% może w końcu zaorają
@xVolR poznawanie kultur dawnych cywilizacji, zwłaszcza łacińskiej, na której Europa się opiera, jest dla mnie o wiele ciekawsze, aniżeli to, kto z kim się kiedy napieprzał ))¯_(ツ)_/¯