Wpis z mikrobloga

Hejka. Napotkałem na problem z AdGuard. Mało istotny bo korzystam z innych blokerów choć ze względu na to ze ktoś korzysta może być problematyczny. Mianowice AdGuard blokuje odtwarzanie filmów. Przykładowo wybierając alltube i dostawce odtwarzacza przy załączonym dodatku nie otwiera filmów( chyba coś około miesiąca możne dłużej nie zwracałem aż tak na to uwagi)Kreci kolko ale nie odtworzy.Wystarczy wyłączyć dodatek i działa bez problemu.Nie wystarcy wylaczyc tylko dostepu do strony trzeba wylaczyc dodatek..To samo występuje przy załączonym dodatku bypass paywalls (czyli "ingerencja" Googlebot) i bezpośrednim załączeniu Googlebot w dodatku user agent switcher. Spotkał się ktoś z takim problemem?A i to w chrome na firefox działa normalnie z załączonym dodatkiem./dodatkami.
  • 1
Dla uściślenia problem jest na Chromie i Ms Edge opartym na chromium. Firefox .Opera i wbudowany Ms Edge działa prawidłowo. Mogę oczywiście wejść na bezpośrednia stronę odtwarzacza i dać wyjątek aby AdGuard nie miał dostępu i nie mógł modyfikować danej strony w opcjach z ppm ale jak tylko wyłączę żeby nie skanował to nic nie da.Trzeba albo zmienić z ppm albo całkiem wyłączyć dodatek.Po instalacji dodatku powinno działać a nie bawić się