Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu. Chciałem poinformować, że skontaktowałem się z managmentem Kękiego z pytanie czy to prawda, nie mogłem uwierzyć, że Kęki, gość z tej samej co ja wspaniałej Santodomingo zrobiłby coś takiego.

odpowiedź: > Cześć,
na serio ludzie wierzą w to, że jakiś artysta zgłasza takie coś na policję i na jego wniosek policja nadaje tej sprawie bieg po to by odnaleźć kto pobiera, czy też udostępnia konkretny album, czy też twórczość konkretnego artysty/wykonawcy?
Jakby to miało wyglądać „dzień dobry panie policjancie, ktoś nas okrada ale nie wiemy kto, panom pewnie się strasznie nudzi to może odszukacie tych ludzi. Z miłą chęcią będziemy później biegali po sądach przez kilka lat aż do umorzenia sprawy.” ♀️
My na serio mamy co robić a wszystkim którzy kręcą takie afery, dorabiają historię polecam przekierować energię jaką na to tracą na coś produktywnego.

zatem proszę o wypowiedź autora wpisu @onemore

+ wołam komentujących: @LJBW603 @paliakk @ominius @aletypteej @D3nat @KiiK6 @WiktorekS @prnppp @Bergi @kobiaszu @czteroch @thampel5 @WuDwaKa
Zawołałbym Was wcześniej, ale serwis z kartonu mnie zbanował za cycki elfika na 2 tygodnie.
  • 11
@mitatuyo: Czekaj czekaj ale ja tu czegoś nie rozumiem ? Czy ty poważnie myślisz, że ta sytuacja nie miała miejsca i ,że policja nie była u mnie w domu z nakazem? Hmm poważnie myślisz, że robię sobie z tego jaja ? jest pózno w nocy ale zaraz znajde ten nakaz i Ci zrobię zdjęcie nakazu przeszukania domu i wezwania na komende.