Wpis z mikrobloga

Facebook uznał, że mój komentarz z tym oto memem dotyczący przeprosin drag queen za podcinanie gardła kukły z arcybiskupem narusza standardy społeczności. Odwołałem się i cofnęli decyzję uznając, że jednak ów komentarz nie narusza standardów dlatego go przywrócono. Ale żeby nie było tak dobrze, to #!$%@? się do mojego innego komentarza gdzie typ wulgarnie jedzie po ''katolach i prawakach''. Zgłosiłem jego hejt jako klasyczną mowę nienawiści i napisałem mu w odpowiedzi, że pejsbuk nie usuwa takich wysrywów, bo typ jechał po prawakach. Napisałem też żeby nie zwracał się w formie żeńskiej do tego pajaca od kukły, bo to przecież jest chłop przebrany za babę. Okazuje się, że stwierdzenie iż drag queen to baba narusza regulamin pejsbuka z powodu rzekomego propagowania nienawiści na tle płci. Na tej podstawie dostałem 24 godzinnego bana ale znowu się odwołałem i czekam co tym razem wymyślą #pejsbuk #bekazlewactwa #bekaztransa #bekazlgbt #podwojnestandardy #strefawolnaodlgbt
c.....6 - Facebook uznał, że mój komentarz z tym oto memem dotyczący przeprosin drag ...

źródło: comment_jXPszJCqZUAHGE2NipDnLdrqC5qjUNmD.jpg

Pobierz
  • 9