Wpis z mikrobloga

@Print_Screen: i w przeciwieństwie do ciebie nie usuwam komentarzy, które mi nie pasują.

Btw jak tam, 100 akcji na samym Mirko na dzień wpada, całkiem niezła wydajność, gratuluję. Dostrzegam u ciebie taki młodzieńczy zapal świeżego użytkownika co jest tak zafascynowany nowoodkrytym portalem że aż zapomnial że już miał kiedyś na nim konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Print_Screen: zielonki może nie, ale jakaś zielonka co była kiedyś platynką to myślę że czemu nie. Za zasługi dla neuropejskiego kolektywu.

Przejdę pod warunkiem że dobrze płacicie za wpis. No jak masz zł za wpis i plus to przy twojej wydajności wykopowej ze 200 zł wpada jak nic, to już nawet nie trzeba iść robić na tego złodzieja prywaciarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw jak tam, 100 akcji na samym Mirko na dzień wpada, całkiem niezła wydajność, gratuluję. Dostrzegam u ciebie taki młodzieńczy zapal świeżego użytkownika co jest tak zafascynowany nowoodkrytym portalem że aż zapomnial że już miał kiedyś na nim konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cienki137: właśnie cykłem mu zgłoszenie za multikonto, tak prewencyjnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@TheFlash: oczywisice że będzie nieprawidłowe, chociaż wyraźnie widać, że coś jest nie halo. No bo powiedz mi, komu by się chciało zakładać konto na portalu którego niby nie zna i się uczy i naparzać dziennie ponad 100 akcji?

Jedyne inne wytlumaczenia jakie mam to - dzieciak co ma wakacje i się nudzi oraz kumpel innego neuropka, któremu koledzy z neuropy wszystko ładnie wytłumaczyli (albo jedno i drugie).