Wpis z mikrobloga

@Fajka: ja tam zastanawiam sie jakby to moznabylo sensownie opchnac... jakis pulpet zdalny czy cos...nie mam licencie w pt4 na haj stejksy, a wgralem jeszcze jedna sztuke
samowykluczenie a turniej z satelity.


@Fajka: ze w sensie mam napisac do starsow, ze np robie odwyk hazardowy i szkoda by mi bylo tych biletow zeby sie stracily? nie widzi mi sie to, strzelam, ze przebukuja date czy cos, z reszta ja chce caly czas grac online, wiec taka opcja mi nie odpowiada

a taki pulpit zdalny? napisac do starsow, ze mam mocna stacjonarke i chcialbym poza domem tez pograc z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heater: A mi się wydaje, że nie da rady. Starsy mają tez algorytmy które patrzą czy Twój styl gry diametralnie się nie zmienił. Nie kombinuj bo udupisz. Poza tym maja listę programów zabronionych, ich aplikacja listuje je wszystkie. Jak zobaczą TV + inny styl gry masz bana na 90%. Na Twoim miejscu zagralbym pod ITM, a na przyszłość jak się boisz gry to nie graj satek do takich turniejów.
@heater Kiedyś było tak, że po wygraniu satelity od razu rejestrowało Cie do turnieju. Jeżeli się z niego wyrejestrowałeś, to otrzymywałeś równowartość wpisowego w tournament money.
Coś się zmieniło, czy nie?