Wpis z mikrobloga

Tak jak przez długi czas wierzyłem, że po tym sezonie #kubica zostanie w #f1 tak teraz skłaniam się ku opcji, że niestety to już koniec przygody z rajdami formuły pierwszej i kolejnego Polaka zobaczymy tam najwcześniej za 100 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) powiedzcie że wruci, dajcie choć trochę nadziei
  • 6
@zalozylem_usunalem_powrocilem: Dlaczego tak uważasz ? Ja myślę ,że są szansę. Pereza można skreślić z listy kandydatów bo przedłuży kontrakt z RP. Ocon pójdzie albo do Merca albo do Renault. Hulkenberg nie przejdzie do Haasa bo jest tam Magnussen po za tym Hulk nie na żadnych sponsorów. A Bottas by nie przeszedłby do Haasa bo jest za drogi (zbyt duża pensja) a do tego chciałby jak już być w zespole który może
A Bottas by nie przeszedłby do Haasa bo jest za drogi (zbyt duża pensja) a do tego chciałby jak już być w zespole który może gwarantować walkę o podia a nawet zwycięstwa.


@milosz1204: Jestem ciekaw, jaki zespół masz na mysli, bo z Merca dostanie kopa raczej na pewno.
@smutny_kojot: może cię to zaskoczy ale wierzę w Renault i to że w 2021 będą walczyć o TOP 3. Jak poprawią silniki i będą bardziej niezawodne to jest możliwe. Według mnie ten sezon dla Renault jest tylko wypadkiem przy pracy. Po za tym jest możliwość ,że Seb się wypali i powie dość. Wtedy fotel w Ferrari będzie wolny.