Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (37)

 • avatar

  Kurła znowu to zrobiłem xD A więc w za parę dni kolejne #rozdajo sztucznej cipy, sponsorowane jak zwykle przez jakże cringe'ową, spermiarską stronkę z ładnymi paniami, czyli mirabelki.online! - przy okazji pozdrawiam Mireczka który dzisiaj zarejestrował się podając maila grupowego ze studbazy, powodzenia na tej logistyce xD

  W wyniku ankiety oraz głosów #rozowepaski dochodzących do mnie podczas poprzedniego rozdajo, tym razem oprócz tradycyjnego #wyscigocipe będzie też drugie rozdajo - #wyscigobolca - krótko mówiąc będzie też do zgarnięcia #zadarmo taki oto wibrator, sorry nie wiem może kiepski może dobry, nie znam się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #seks

  Stay tuned! No i oczywiście zachęcam do tostowania contentu na #mirabelkionline
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Cześć! Ostatnio rozdawaliśmy #cyberpunk2077, a chętnych było ponad 1700! Frekwencja nas zaskoczyła i zachęciła do kolejnych #rozdajo podwójnego!

  W ostatnim konkursie pomagaliście nam w głosowaniu na „Wybór Użytkowników” w porównywarce @Ceneo, aktualnie znajdujemy się w TOP 10 obok takich firm jak x-kom, notino (dawne iperfumy.pl), oleole.pl. Jest to dla nas ogromny sukces patrząc na konkurencję i fakt, że RedGame tworzony jest od początku do końca przez JEDNĄ osobę. I kolejny raz #rozdajo będzie związane z tym tematem.

  Ponownie do rozdania mamy #cyberpunk2077 na platformę #gog , a dodatkowo The Sims 4 na platformę #origin . Wygrany uzyska klucz do #cyberpunk2077 w dniu premiery i klucz do The Sims 4 natychmiast po ogłoszeniu wyników :) Dodatkowo jeśli #rozdajo przekroczy 3000 plusów rozdamy jedną dodatkową grę..nie ujawnimy jaką, ale będziecie zadowoleni, więc realnie do rozdania są 3 tytuły!

  Zasady #rozdajo
  1. Plusujecie wpis
  2. Oddajecie głos na nasz sklep https://www.ceneo.pl/sklepy/redgame.pl-s29837 klikając zielony przycisk „Zagłosuj” (wymagany facebook)
  3. Możecie dodać zabawny komentarz :)

  Jeśli oddałeś głos we wcześniejszym #rozdajo też możesz brać udział, ale nie musisz ponownie głosować bo przecież już to zrobiłeś!

  PS. Pamiętajcie, że oddając głos bierzecie też udział w konkursie @Ceneo i możecie zgarnąć 1x 1000 zł lub 10x 500 zł w formie karty podarunkowej!

  Pamiętajcie, że zweryfikujemy kiedy oddaliście głos (jest taka możliwość), więc lepiej go oddać niż potem płakać, że okazja przeszła obok nosa!

  Jutro o 14:00 wylosujemy osoby, które otrzymają nagrody i do tego momentu możecie brać udział!

  #rozdajo #steam #cebuladeals #konkurs #cyberpunk2077 #cyberpunk #zadarmo #gog #simsy
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

Advertisement